“Yine Büyük İkramiye Yine Biz”

On Numara adlı şans oyununun bu haftaki çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan üç talihliden biri Çanakkale’den… 27 Mayıs’ta yapılan çekilişte Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen şanslı numaraların yer aldığı kuponun, Çanakkale’de Biga’nın Nimet Ablası olarak bilinen bayiden oynandığı öğrenildi.

2011 yılında 2.9 Milyon TL, geçen yıl da 4.3 Milyon TL kazandırarak Biga’nın Nimet Ablası olma yolunda ilerleyen Yurdakul Şans Oyunları Bayii bu hafta da 10 numara çekilişinde bir kişiyi büyük ödülün ortağı yaptı. İstanbul Esenyurt ve Gaziosmanpaşa ilçelerindeki bayilerden oynanan kuponlar ile birlikte Çanakkale’nin Biga ilçesinden oynanan kupon da talihlilerine 107 bin 533’er TL kazandırdı.

“Biga’nın Nimet Ablası” ismiyle nam salan bayi, çekilişin ardından yaptırdığı afişte “Yine büyük ikramiye ve yine biz. On Numara’nın 27 Mayıs 2019 tarihli çekilişinde büyük ikramiye isabet eden kupon büfemizden satılmıştır” ifadeleriyle şanslı bayi olduğunu kamuoyuna duyurdu. Şanslı bayi, daha önce dört defa büyük ikramiyeyi kazandırdığı talihlilere bu hafta bir yenisini ekledi.

Eylem Gözeldere