Belediyesporlu sporcular Açık Su Milli Takım Kampı’nda

Çanakkale Belediyespor Kulübü sporcuları, 20-23 Mayıs tarihleri arasında Alanya’da gerçekleştirilen Açık Su Yüzme Milli Takım Kampı’na katıldı.

Çanakkale Belediyespor Kulübü’nün haberine göre Kocaeli’nin Gebze ilçesinde 25-27 Ocak 2019 tarihinde yapılan Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonası Milli Takım ve Aday Kadrosu belirleme yarışlarında belirli kriterlere göre seçilen Çanakkale Belediyespor Kulübü sporcuları ve Yüzme Antrenörü Nehir Çakır, Alanya’da düzenlenen kampa katıldılar.

20-23 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Açık Su Yüzme Milli Takım Kampının 1. Etabında kulübün 3 sporcusu Deniz Kavdır, Ezgi Candan ve Emir Alp Maltepe müsabakalarda gösterdikleri başarılarından dolayı kampa davet edildiler.

Batuhan Sağın ve Deniz Kılıç ise 23-26 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan kampın ikinci etabında bulunacaklar.

Kampta ayrıca Çanakkale Belediyespor Yüzme Antrenörü Nehir Çakır da yer alıyor. Türkiye Yüzme Federasyonu Teknik Kurul Üyesi olan Çakır, aynı zamanda Milli Takım Antrenörü olarak da kampa davet edildi.