Borsa’dan Gelibolu çıkarması

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Gelibolu’da hem kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti hem de geleneksel hale getirdiği iftar yemeğinde ilçedeki üyeleri ile buluştu.

Çanakkale Ticaret Borsası Heyeti Gelibolu’da bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

Söz konusu ziyaretlere, Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Üyesi Birol Çetin, Meclis Başkan Vekili İzzet Arıcı, Meclis Üyesi Ahmet Uzun, Genel Sekreter Sevcan Elver ve Gelibolu İrtibat Bürosu Sorumlusu Erkal Ata katılım sağladı.

Borsa Heyeti tarafından, TMO Gelibolu Ajans Amiri Fazlı Avcı’ya, Gelibolu Kaymakamı Hakan Kılınçkaya’ya, Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar’a ve Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Çetin’e ziyaretler gerçekleştirdi.

ÜYELER İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞULDU

Çanakkale Ticaret Borsası’nın geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği bu kez Gelibolu ilçesinde yapıldı.

İftar yemeğine Kaymakam Hakan Kılınçkaya, Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çetin, Vergi Dairesi Müdürü Ekrem Boztepe, Tapu Müdürü Şenol Genç, Mal Müdürü Arif Çelik, TMO Gelibolu Ajans Amiri Fazlı Avcı, İlçe Müftüsü İbrahim Özler, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Yönetim Kurulu Üyesi Birol Çetin, Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Başkan Vekili İzzet Arıcı, Meclis Üyesi Ahmet Uzun, Genel Sekreter Sevcan Elver, Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Gelibolu, Bolayır, Evreşe ve Eceabat Tarım Kredi Kooperatif Müdürleri ve temsilcileri, Gelibolu Yağlı Tohumlar Tarım Satış Koop. Müdür ve çalışanları, Borsa üyeleri, muhasebecileri ve basın mensupları katıldılar.

İftar yemeğinin sonuna doğru masaları dolaşarak herkese teşekkür eden Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen ve Meclis Başkanı Abdullah Deniz misafirler ile sohbet ederek, görüş alışverişinde bulundular. İftar yemeği güzel ve anlamlı bir dua ile son buldu.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com