Kadın Girişimcilerden Huzurevi ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri, Anneler Günü dolayısıyla Çanakkale Huzurevi’ni ziyaret etti.

TOBB Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu’nun haberine göre Kurulun İcra Komitesi üyeleri Anneler Günü kapsamında Çanakkale Huzurevi’ni ziyaret etti. Ziyarette İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek, üyeler Ebru İlter, Didem Güner,  Gülçin Semizoğlu ve Yönetici Asistanı Selen Kılıç hazır bulundu.

TOBB Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komite Başkanı Birce Bilici Şimşek, “Anneler Günü kapsamında büyüklerimizi ziyaret etmek, gönüllerini almak istedik. Çok şükür Devletimiz yaşlılarımıza iyi koşullarda bakım hizmeti veriyor. Tek ihtiyaçları sevgi, muhabbet. Bir nebze olsa da bu ihtiyaçlarını gidermeye çalışarak, Anneler Günlerini kutladık. Bu ziyaretlerimizi belli aralıklarla gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Kadın Girişimciler Kurulu Çanakkale Huzurevi’ni ziyaret ederek Huzurevi sakinleri ile vakit geçirdiler, çiçek hediye ederek Anneler Gününü kutladılar.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com