MINISO kapılarını açtı

MINISO firması Türkiye’deki 32. Şubesini ve Çanakkale’deki ilk şubesini 17 Burda AVM içerisinde açtı. Açılışa Çanakkale Belediye Başkan Yardımcıları da katıldı.

Japonya merkezli olan kozmetik markası MINISO, Türkiye’deki 32. Şubesini ve Çanakkale’deki ilk şubesini Cumartesi günü 17 Burda AVM’de açtı. İstanbul, Bursa, Adana, Antalya gibi büyükşehirlerde bulunan bir marka olan MINISO artık Çanakkale’de de müşterileri ile buluşacak.

Cumartesi günü öğle saatlerinde AVM’de gerçekleşen açılışa Çanakkale Belediye Başkan Yardımcıları, Rebiye Ünüvar ve İrfan Mutluay’da katıldı. Dükkanın sahibi olan kız kardeşler Saadet Yörükçüoğlu ve Saime Yıldırım mutluluklarını kameralara karşı dile getirdiler.

Saime Yıldırım yağmış olduğu açıklamasında, “İki kız kardeş el ele verdik ve süreci başlattık. Umarım hayırlısı olur. Kardeş ile birlikte iş yapmak çok güzel bir şey. Kendini güçlü hissediyor insan. Hayalimizdi, inancımızdı” dedi.

Yıldırım, MINISO markası hakkında da bilgi vererek, “6 bin çeşide sahip MINISO’yu, kaliteli yaşama ulaşılabilirlik sağlamak için Çanakkale ile buluşturduk. Mutluyuz, inşallah MINISO’yu daha iyi tanıyacağız. Kozmetikten tutun tüm ev gereçlerine, teknoloji, tekstil, aksesuar hepsi var ve hepsi Japonya’dan geliyor” diye konuştu.

Tunahan Ünsal

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com