Lüle, Çanakkale Kampüsü’nü ziyaret etti

Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle ve Bölge Yöneticileri Çanakkale Kampüsünü ziyarette bulundu.

Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, kampüste bulunan öğretmenlerle de sohbet etti ve okul kurucularından 2019-2020 eğitim-öğretim yılında açılacak olan Çanakkale Doğa Koleji Fen Lisesi ile ilgili bilgiler aldı. Okul Müdürü Hıdır Kılıç ile anasınıfı öğrencileriyle bir araya gelerek keyifli zaman geçiren Lüle, kısa zamanda Türkiye’nin en nitelikli kampüsleri arasında yerini alan Çanakkale’de Doğa Koleji’nin başarısını arttırarak devam edeceğini belirterek; ” Bu başarıda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimiz başta olmak üzere, böyle nitelikli bir kampüsü Çanakkale’ye kazandıran okul kurucularımızı da tebrik ediyorum” dedi.

Lüle sözlerine şöyle devam etti;

Fen, Teknoloji ve Bilimle Ayrıcalıklı Lise Eğitimi…

“Çanakkale kampüsümüzde açılacak olan Fen Lisesi, teknolojik ve bilimsel müfredatıyla geleceğin bilim insanlarını yetiştirmeyi hedefliyor. Doğa Koleji Fen Liselerinden mezun öğrenciler araştırmacı, yenilikçi, ülkemizin geleceğine yön verecek, fen ve bilim dallarında donanımlı bireyler olarak kariyer hayatlarına bir adım önce başlayacaklar. Öğrencilerimiz bu ayrıcalıklı lise eğitimiyle dünyanın en saygın üniversitelerinden kabul ve burs imkanına sahip olacaklar ve üniversite eğitimlerini yurtdışında sürdürebilecekler. İnovatif bir eğitimi benimseyen Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Liselerinde Anadolu Lisesi ve Doğa Kolejinin lise MBA programı olan t-MBA müfredatı da devam ediyor.

Doğa Koleji Fen Lisesi, kendine özgü geliştirdiği eğitim metotları ve fark yaratan konseptleri ile Çanakkale’li öğrencilerin akademik başarısını arttıracak. Lüle,  Çanakkale kampüsünde dünyaya entegre bireyler yetiştireceklerini de dile getirdi. Okullarda modern eğitim tekniklerini kullanarak yenilikleri takip eden, ufku geniş, özgüveni sağlam ve yaratıcı düşünen bireyler yetiştirmeyi amaçladıklarını belirten Lüle, “Ülkesine ve değerlerine bağlı, sorgulayan, donanımlı liderler yetiştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Çanakkaleli öğrencilerin Doğa’nın fark yaratan eğitim metotları ile geleceğe doğru bir şekilde hazırlanacağının altını çizen Lüle, Çanakkale’de olmaktan mutlu olduklarını dile getirdi.

Haber Merkezi