Troya Yılı’na büyük ödül

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen ve iletişim sektörünün en köklü ödülleri olarak bilinen 18. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde bu yıl büyük ödüle 2018 Troya Yılı Projesi ile Çanakkale Valiliği layık görüldü.

Çanakkale Valiliği’nin haberine göre TÜHİD tarafından düzenlenen ve bu yıl 18.’si gerçekleştirilen Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödüllerine bu yıl Troya Yılı projesiyle Çanakkale Valiliği damgasını vurdu.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen törenle 18. Altın Pusula Ödülleri’nin Büyük Ödülü’nü Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fecir Alptekin’in elinden alan Çanakkale Valisi Orhan Tavlı şunları söyledi:

“2018 Troya Yılıyla Troya ve Çanakkale, Kültür ve Turizm Bakanlığımızın himayelerinde 55 Ülkede 144 Yurtdışı Fuarda tanıtıldı. Yıl boyunca uluslararası etkinlikler yapıldı. Troya Müzesi açıldı. 2018 Troya Yılı ilan edilerek Troya Müzesini Çanakkale’ye, Ülkemize ve Tüm İnsanlığa hediye eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımızı sunuyoruz. 2019 yılında da Anadolu’nun kadim değeri Çanakkale’ye herkesi davet ediyoruz. Çanakkale Valiliği olarak 2018 Yılının Troya Yılı olarak ilan edilmesinde etkin çalışmalarıyla destek veren başta Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Bülent Turan’a, TURSAB Çanakkale Temsilciliğine, ÇATOD Başkan ve Üyelerine, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ve Çanakkale Ticaret Borsası başta olmak üzere tüm Sivil Toplum Kuruluşlarına ve Derneklere, Görsel ve yazılı Medyamızın ulusal ve yerel Temsilcilerine, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığına, 18 Mart Üniversitesine, Çanakkale İş Dünyamızın Kıymetli Temsilcilerine, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına, GESTAŞ’a, Güney Marmara Kalkınma Ajansına, Çanakkale Valiliği İl Özel İdaresine ve emeği geçen vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Büyük Ödül Törenine protokol temsilcileri yanı sıra, halkla ilişkiler profesyonelleri, iş ve siyaset dünyasının önemli simaları, seçici kurul üyeleri, medya temsilcileri, akademisyenler ve genç iletişimcilerin katıldığı 18. Altın Pusula ödül töreninde 300 üzerinde proje ödül için yarıştı.

18. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri Seçici Kurul Başkanı TOBB Türkiye Medya ve İletişim Meclisi Başkanı Hakan Güldağ, Seçici Kurul Üyeleri Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Fecir Alptekin, KRAMP Ajans Kurucu Ortağı Ahmet Akın, Zorlu Holding Kurumsal İletişim Genel Müdürü Aslı Alemdaroğlu, TÜRKONFED Genel Sekreteri Arda Batu, The Brand Age Dergisi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Bayazıt, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İnci Çınarlı, UNDP-Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Özel Sektör Yöneticisi Hansın Doğan, Bilgi Üniversitesi Next Academy Başkanı Levent Erden, Hürriyet Gazetesi Kurumsal İletişim Direktörü Çağlayan Kent Ergönül, BrandMap Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Bülent Fidan, Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Dr. Barika Göncü, Sharjah Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Serra Görpe, TOBB Türkiye Medya ve İletişim Meclisi Başkanı Hakan Güldağ,  Stratejik Marka Yönetim Danışmanı Dr. Fatoş Karahasan, Effect BCW CEO TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş, İBB Kültür A.Ş Genel Müdürü Kemal Kaptaner,  TBWA Grup İstanbul CEO Burcu Özdemir Kayımtu, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar, IAB Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Olcay,  Teknolojide Kadın Derneği – WTECH Kurucu Başkanı Zehra Öney, Marketing Dergisi Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen, On İletişim Ajans Başkanı İpek Özgüden Özen, MediaCat Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, 4129 Grey CEO Alemşah Öztürk, Sportive A.Ş Genel Müdürü Zeynep Selgur, T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital İletişim Şube Müdürü İbrahim Sığın, TÜHİD Geçmiş Dönem Başkanı ve Toksü & Chase Ajans Başkanı Fügen Toksü, UNDP-Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Türkiye İletişim Koordinatörü Faik Uyanık, Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı, Prof. Dr. Billur Ülger, Artı İletişim Yönetimi Yönetici Ortağı Esra Şengülen Ünsür ve Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yrd. Ömer Barbaros Yiş tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda; 18.Altın Pusula Büyük Ödülü’ne, Çanakkale Valiliği’nin “2018 Troya Yılı” projesi layık görüldü.

Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde 18. Altın Pusula ödüllerinde ayrıca Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama ödülü de Çanakkale Valiliği ve Troya Yılı’nın iletişim ajansı PGM Pazarlamaya verildi.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com