SES’ten Başkan Gökhan’a: “Sağlık çalışanları için ulaşım indirimli olsun”

Çanakkale Sağlık Emekçileri Sendikası(SES) yöneticileri Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret ederek hem başkanlığını tebrik etti hem de yeni dönemde SES olarak beklentilerini dile getirdi. SES, krizin faturasını emekçilerin ödememesi gerektiğini belirterek, sağlık çalışanları için indirimli ulaşımın bir an önce sağlanmasını istediklerini ifade etti.

Sağlık Emekçileri Sendikası(SES) Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında pek çok konuyu da gündeme taşıdı.

“Ayrımsız tüm sağlık emekçileri indirimden faydalansın”

Sendika yönetimi, artan ekonomik krizin etkilerinin emekçiler üzerinden çıkarılmaya çalışıldığını ifade ederek, ayrımsız tüm sağlık emekçilerinin ulaşımları konusunda belediye otobüslerinden indirimli faydalanmasını talep etti. Başkan Gökhan, sendikanın bu isteğinin gerekli çalışmalar yapılarak değerlendirileceğini ifade etti.

Görüşmede öte yandan, önleyici ve koruyucu sağlık hizmetleri konusunda Mahalle Meclis’lerinde SES ve Belediye’nin ortaklaşa çalışma yürütmesi kararlaştırıldı.

Başkan Gökhan ise söz konusu ziyaretle ilgili “Sağlık Emekçileri Sendikası Çanakkale Şubesi’nin değerli yönetimine nazik tebrik ziyaretleri için teşekkür eder, yıllarca emek ve demokrasi mücadelesi veren SES çalışanlarına sağlıklı günler dilerim” şeklinde konuştu.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com