Muzaffer Dörtlüden Birlik Mesajı

31 Mart Yerel Seçimleri’nde gönül verdikleri ilçelerini, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) alan ve beldesinde güven tazeleyen Cumhuriyet Halk Parti’li (CHP) Belediye Başkanları, bugün bir araya geldi.

Ayvacık Belediyesi’ni üç dönem sonra yeniden Cumhuriyet Halk Parti’li yapan Başkan Mesut Bayram, Çan Belediyesi’ni iki dönem sonra yeniden partisine kazandıran Başkan Bülent Öz, Bayramiç’te hüküm süren bir dönemlik AK Parti hakimiyetine son veren Başkan Mert Uygun ile yeniden güven tazeleyerek göreve seçilen Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, bugün Ayvacık’ta bir araya geldi.

ÖNCE PARTİLİLERİN SONRA VATANDAŞIN DESTEĞİNİ ALDILAR

Önceki görevlerinde parti içerisinde zaman zaman yaptıkları muhalefet ile de ses getiren başkanlar, yerel seçimlerde bölgelerinde yakaladıkları yüksek orandaki başarı ile oldukça dikkat çekti. Ön seçimle gelen, önce partisinin sonra ilçe halkının büyük oranda desteğini alan başkanlar, birlik ve beraberlik içinde yürüyeceklerinin ilk sinyallerini verdi.

Başkanlar tarafından ziyaret edilen ev sahibi Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, “Değerli Başkanlarım Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ve Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun’un ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederim. Bülent Öz, Mert Uygun ve Cengiz Balkan ile Birlik ve Beraberlik içinde yürüyeceğimiz bu yol hepimize hayırlı olsun.” diye konuştu.

Eylem Gözeldere

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com