Çanakkale’de Fenerbahçe heyecanı başlıyor…

Fenerbahçe basketbolda yoluna emin adımlarla devam ediyor. Üst üste 5. Kez Final Four’da performans sergileyecek Fenerbahçe için Çanakkale’de hazırlıklar başladı.

Türkiye’nin basketbolda gururu olan ve başarılarına hız kesmeden devam eden Fenerbahçe üst tüste beşinci yılında da euro leaguede final fourda mücadele etmeye hak kazandı. Avrupa şampiyonluğu bulunan Fenerbahçe bu senede şampiyonluğun en büyük favorilerinden biri oldu. Son maçında Litvanya’nın güçlü temsilcilerinden Zalgiris Kaunas’ı devirmeyi başaran Fenerbahçe adını Final Four’a yazdırmasını başardı.

Çanakkale’de bahar aylarının vaz geçilmez etkinliklerinden olan final four için İskele Meydanı’nda kurulan dev ekran için hazırlıklar başladı. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Fenerbahçe’nin başarısı ile ilgili, “Fenerbahçe Beko, tarih yazmaya devam ediyor! Üst üste 5. Kez Euro League Final Four’da! Bu yıl yine büyük heyecanı İskele Meydanı’nda kurulacak dev ekranda hep birlikte yaşayacağız. Tebrikler…” değerlendirmesinde bulundu.

Tunahan Ünsal