Çanakkale Barosu’ndan 23 Nisan’a yakışır kutlama

Çanakkale Barosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında hem Hüseyin Özcan Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocukları ziyaret ederek; sıcak çikolata ikramında bulundu hem de bu yıl 7.’sini düzenlediği Çocuk Gözüyle Adalet konulu resim ve edebiyat yarışmasında dereceye girenleri ödüllendirdi.

Çanakkale Barosu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla iki ayrı etkinlik düzenledi.

Çanakkale Barosu ve Starbucks, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ortaklaşa bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Çanakkale Barosu Çocuk Hakları Komisyonu Üyeleri Av. Ezgi Deniz Çalışal, Av. İlkay Cansu Ofluoğlu ve Av. Yeşim Şimşek Gür ve Starbucks yetkilileri tarafından Hüseyin Özcan Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklara sıcak çikolata ikramı yapıldı.

Çocuk Gözüyle Adalet

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Çanakkale Barosu Çocuk Hakları Komisyonu’nun düzenlediği “Çocuk Gözüyle Adalet” konulu resim ve edebiyat yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri dağıtıldı. Eserlerin sergileneceği sergi açılışı ve ödül töreni 23 Nisan Salı günü 17 Burda AVM’de gerçekleşti.

Törene Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Çocuk Hakları Komisyonu Üyeleri, öğretmenler, yarışmaların jüri üyeleri, öğrenciler ve veliler katıldı. Dereceye giren öğrencilere plaket ve çeşitli hediyelerin takdim edildiği ödül töreninin ardından Çanakkale Barosu “Çocuk Gözüyle Adalet” Resim ve Edebiyat Sergisi açıldı.

ÇOCUKLARA ÖDÜL YAĞMURU

Düzenlenen yarışma kategorilerinden “Çocuk Gözüyle Adalet” konulu resim yarışmasında birinci Alp Emre Öztürk olurken, Edebiyat Yarışmasında 5. – 6. Sınıflarda birinci Çağan Tekiner, 7. ve 8. Sınıflarda birinci Eylül Yılmaz oldu. Dereceye girenlere ödüllerini Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri ve Çocuk Hakları Komisyonu Üyeleri dağıttı.

Programda jüri üyelerine de plaket takdim edildi. Resim yarışması Değerlendirme Kurulu Üyeleri Öğretmenler Muteber Yüğnük, Ezgi Yemenicioğlu Negir, Umut Germeç ve Güliz Baydemir, Edebiyat Yarışması Değerlendirme Kurulu Üyeleri Haluk Öztürk, Olcay Balcı, Berna Yılmaz ve Nihal Çalışal bu anlamlı etkinliğe imza attıkları için takdir topladı.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com