Aşkın hukuku nişan

Çiçeği burnunda genç hukukçular, aile arasında yapılan nezih bir törenle nişan yüzüklerini taktı. İstanbul’un tanınmış doktorlarından Prof. Dr. Serdar Küçükoğlu- Dr. Hayriye Küçükoğlu çiftinin Avukat kızı Yaprak Küçükoğlu meslektaşı Tolga Tezel ile nişanlandı.

Çanakkale’nin özellikle de Barbaros Mahallesi’nin bir dönem bıçkın delikanlılarından olan Tezel sülalesinin en büyük ağabeyleri Ümit-Cahide Tezel çifti biricik oğullarını nişanladı. Uzun yıllar İstanbul’da Abdi İbrahim firmasında Bilgi İşlem Direktörü olarak çalışan Ümit Tezel ile Nokia firması Sevkiyat ve Raporlama Sorumlusu Cahide Tezel çiftini, ailesi Çanakkale’den İstanbul’u giderek bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Okulları bittikten sonra başlayan iki gencin birlikteliği aileler arasında yapılan sade törenle evliliğe doğru ilk adımını atmış oldu. Aileler arasında yapılan nişan töreninde gençlerin heyecanı ailelerin gençlere olan güveni ile birleşince ortaya mutlu bir tablonun çıkmasına neden oldu. Çanakkale Gündem Gazetesi olarak gençlere mutluluklar dileriz.

Güngör Yıldız