Minikler hem güldüler hem gülümsettiler

Cevatpaşa Mahallasi’nde bulunan Ata’m Kreşi’nde 23 Nisan etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte şarkılar söyleyen minikler hem eğlendiler hem eğlendirdiler.

Cevatpaşa Mahallesi’nde bulunan Ata’m Kreşin öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla farklı bir etkinlik düzenlediler. Hocalarının yönlendirmeleri ile şarkılar söyleyen minikler hem eğlendiler, hem gülümsettiler. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’da etkinliği baştan sona titizlikle izledi.

Başkan Gökhan etkinlik sonunda, “Millet Meclisimizin açılışı 23 Nisan 1920 çok önemli… Mustafa Kemal Atatürk bugünü çocuklara bağışladı. Bizde bugün burada çocuklarla, Çanakkale Ata’m Kreşi’nde çocuklarla sembolik bir 23 Nisan kutlaması yaptık. Çocuklarımız çok güzel şarkılar öğrenmişler. Bilinçleniyorlar. Burada güzel sahneler gördük. Bundan da büyük bir mutluluk duyuyorum. Bütün Türkiye’deki yurttaşlarımızın bayramını kutluyorum. Çanakkale’deki hemşerilerimize de güzel ve güneşli havada, çocukları ile bayramı kutlamalarını diliyorum” dedi.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com