Yeni başkanların geleni gideni bitmiyor

31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde göreve gelen yeni belediye başkanlarına, vatandaşın da ilgisi büyük oluyor. Makam odaları bir dolup bir boşalan başkanlar, vatandaşın kronikleşen sorunlarına da çözüm bulma sözü veriyor.

Seçimin üstünden üç hafta geçmesine rağmen özellikle muhalefet partilerine mensup belediye başkanlarının odası bir dakika boş kalmıyor.

Göreve geldiği gibi kapısını yerinden söken Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram da Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun da hem tebrik için gelen vatandaşlarla sırayla ilgilenip sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyor hem de bir yandan iktidar partisine mensup başkandan devraldığı görev için gereken hamleleri bir an evvel atmaya çalışıyor.

DOKTOR BAŞKANA İLGİ BÜYÜK

Görevi AK Parti’li başkandan devralan bir başka başkan da Umurbey Belediye Başkanı Erdal Doğan… Beldede doktor olarak tanınan ve sevilen Doğan’a özellikle beldenin kadınları tarafından büyük ilgi gösteriliyor. Eşi Seda Doğan ile vatandaşların tebriklerini kabul eden Doğan, her derde deva bulma sözü veriyor.

Her iki başkan da tebrik ziyaretlerini karşılarken, uzun dönem görev yapan eski dönem belediye başkanlarının işlerini devralma çalışmalarını hızlı bir şekilde yürütmeye çalışıyor.

Gizem Erdoğan

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com