TDD İstanbul Üniversitesi’nde!

Topluma Destek Derneği (TDD) Çanakkale Şubesi, Türkiye’nin ilk ve tek sosyal farkındalık festivali SociAll Up’a katılmak üzere 20 Nisan’da İstanbul Üniversitesi’nde olacak.

TDD Çanakkale Şubesi’nin haberine göre Sociall Up festivali için “Farklılığımız farkındalığımız olsun” mottosu ile yola çıkan İstanbul Üniversitesi Girişimcilik Kulübü gönüllüleri Türkiye’nin dört bir yanından 7’den 70’e herkesi 20 Nisan’da Türkiye’nin ilk üniversite yerleşkesinde ağırlayacaklar.

SociAll Up sosyal farkındalık festivalinin amacı toplumsal bilinç ve birlikteliği ön plana çıkararak sosyal değer yaratmak olacak. Bu festivale Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşları katılacak. Çanakkale adına Topluma Destek Derneği’nin katılacağı festivale, Greenpeace, TEMA, Habitat, Ahbap, Diyalog Müzesi, Alzheimer Derneği, İmece, Türkiye Multiple Skleroz Derneği, KUSİF, Otizmliler Derneği, KEDV, Good4Trust gibi 60’dan fazla Türkiye’nin önde gelen sosyal girişim ve sivil toplum kuruluşu İstanbul Üniversitesi ana bahçesinde standlarını açacak.

Günün açılışı nefes egzersizi, yoga ve zumba ile olacak. Gün boyu standlarda bilgilendirmeler yapılıp konuşmalar devam ederken bir yandan da her yaştaki bireye hitap edecek çeşitli atölyeler ve aktiviteler gerçekleştirilecek. Kapanış ise TNK ve Gece gruplarının konserleri ile yapılacak.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com