İzmir’de Kooperatif Zirvesi

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ziyaret ederek başladığı İzmir çıkarmasına devam ediyor. Başkan Gökhan’ın son adreslerinden biri de İzmirli kooperatifçiler oldu.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri Rebiye Ünüvar ve İrfan Mutluay, Belediye Meclis Üyeleri Fatma Kaynaş ve Birteş Sarıbaş, Çanakkale Belediyesi Strateji Geliştirme Birim Yöneticisi Hale Evrim Akman, Çanakkale Belediyesi Tohum Sandığı Personeli İbrahim Battal, Çanakkale Tüketiciyi Koruma Derneği Başkanı Ali Rıza Berkit ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden Dr. Öğretim Üyesi Onur Sinan Türkmen’le birlikte İzmir’e gitti.

Önceki gün İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’le bir araya gelen Başkan Gökhan, dün ise İzmirli kooperatifçilerle buluştu. Gökhan, söz konusu ziyaretlerle ilgili olarak ise “İzmir’de yerel kalkınmanın öncüsü kooperatifleri işin sahiplerinden dinledik. İzmir BB Tarımsal Projeler Müdürü Ahmet Tomar, Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Ertuğrul Tukay ve Genel Sekreter Yardımcısı Aysel Kılıç Özkan a çok teşekkürler” ifadelerini kullandı.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com