MÜSİAD’tan başkanlara ziyaret

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Çanakkale Şubesi Yönetimi ve Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Biga ve Çan’da seçilen belediye başkanlarını makamlarında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

MÜSİAD’ın haberine göre MÜSİAD Çanakkale Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genç MÜSİAD Yönetimi Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ı devir teslim töreninde yalnız bırakmadı. Çanakkale MÜSİAD ve Genç MÜSİAD yönetimleri Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ardından Çan Belediye Başkanı Bülent Öz’ü makamında ziyaret eden dernek yönetimi, Bülent Öz’e yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaretler ile ilgili açıklama yapan MÜSİAD Çanakkale Şube Başkanı Şerif Mutlu; “Belediyeler şehirler için çok önemlidir. Şehrin dinamikleri üzerinde büyük etkiye sahip, hizmet yolunda büyük atılımlar yapma imkânlarına sahip olan belediyeler, şehre değer katacak projelere imza atmalıdır. Biz de Biga ve Çan belediye başkanlarımıza bu bağlamda başarılar diliyoruz.” dedi.