Gökhan, İzmir’de Tunç Soyer’e Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, yeni haftaya, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde CHP’den İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tunç Soyer’i ziyaret ederek başladı. Gökhan’a bu ziyaretinde eşi Hale Gökhan ve CHP’li meclis üyeleri de eşlik etti.

Çanakkale Belediyesi’nin haberine göre 31 Mart Yerel Seçimleri’nde sandıktan dördüncü kez zaferle çıkan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, dün İzmir’deydi. CHP’den İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tunç Soyer’i ziyaret ederek kendisine yeni görevinde başarılar dileyen Gökhan’ın ekibinde eşi Hale Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri Rebiye Ünüvar ve İrfan Mutluay, Belediye Meclis Üyeleri Fatma Kaynaş ve Birteş Sarıbaş, Çanakkale Belediyesi Strateji Geliştirme Birim Yöneticisi Hale Evrim Akman, Çanakkale Belediyesi Tohum Sandığı Personeli İbrahim Battal, Çanakkale Tüketiciyi Koruma Derneği Başkanı Ali Rıza Berkit ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden Dr. Öğretim Üyesi Onur Sinan Türkmen de yer aldı.

Başkan Gökhan, ziyaretin ardından ise “Yeni haftaya İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen sevgili kardeşim Tunç Soyer’i ziyaret ederek başladık. Başarılı ve örnek çalışmalarını güzel İzmir’de daha da yükseklere taşıyacağına inancım sonsuz. Konukseverlikleri için çok teşekkür ederiz” mesajı yayınladı.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com