“Çözüm için ortak akıl ortaya koyacağız”

Esnaf Odaları Birliği yönetimi ve Başkanı Ünal Özcan tarafından dün Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a ziyarette bulunuldu. Ziyarette Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Esnafımızla her ay toplanarak esnafın sorunlarını ve kentin sorunlarını istişare edeceğiz. Çözüm için ortak akıl ortaya koyacağız” vurgusunda bulundu.

Esnaf Odaları Birliği yönetimi tarafından dün saat 14.00’te Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a ziyarette bulunuldu. Gerçekleşen ziyarette Esnaf Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan öncelikle seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dilerken, Çanakkale’de üzerimize düşen ne gerekiyorsa onu yapacağız” dedi.

“Yerel yönetimler seçimlerini seviyeli bir şekilde geçirdik”

Esnaf Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan, “En son mahalli idareler yerel yönetimler seçimlerinde Türkiye genelinde hoş olmayan bazı olayların dışında bizim Çanakkale’de çok güzel, huzurlu ve seviyeli bir seçim geçirdik. Bu konuda gerçekten hem sizleri hem karşı adayı kutluyoruz. Kırgınlıklar olmadan, seviyeli bir şekilde gerçekleştiğini gördük. Sonuçta halkın iradesi ile bu dönemde baya bir oy farkıyla tekrar göreve getirildiniz. Biz esnaf teşkilatı olarak sizleri kutluyoruz. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

“Bizlere ne görev düşüyorsa yapacağız”

Sizlerle her ay oda başkanlarımızla birlikte görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bundan sonrada inşallah bu görüş alışverişlerimiz, toplantılarımız devam edecek. Çanakkale’de hep birlikte bizlere düşen ne görev varsa teşkilat olarak yapacağız” açıklamasında bulundu.

“Bir sıkıntı olmadan seçim sürecini tamamladık”

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Seçim süreci sağlıklı geçti. Bir sıkıntı olmadan seçim sürecini tamamladık. Karşımızdaki aday Ayhan Gider’in büyük katkısı var. Sağ olsun dikkatli, titiz, ortalığı germeden bir süreç götürdü. Bu bakımdan rahat oldu. Çanakkale’ye yakışan bu…

“Kaldığımız yerden devam edeceğiz”

Bundan sonra kaldığımız yerden edeceğiz inşallah. Allah sağlık verirse beş yıl görevimizi yapacağız. Esnafımızla beraber toplanarak her ay, esnafın sorunlarını, kentin sorunlarını görüş alışverişinde bulunacağız. Çözmek için ortak aklı ortaya koyacağız. Sizin de hedefiniz temsil ettiğinin kesimin refahıdır. Hep beraber bu sereci götürürüz. Ben mutluyum. Bu kentte böyle bir dönemden sonra göreve devam etmekten mutluluk duyuyorum” dedi.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com