11 takım 80’in üzerinde katılımcı

Avukatlar Haftası’nda Çanakkale Barosu tarafından düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvasına 11 takım ve 80’in üzerinde katılımcı katıldı. Turnuva nefes keserken, Çanakkale’deki idari kuruluşlar turnuvayla bir araya gelmiş oldular.

Avukatlar Haftası’nın şüphesiz en dikkat çekici etkinliklerinden olan kurumlar arası voleybol turnuvası nefes kesti. Turnuva nefes kesmenin ötesinde katılımcıları ile göz doldurdu. 11 takımın katıldığı turnuvada sırasıyla; SGK İl Müdürlüğü, Kepez Belediyesi, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Çanakkale Liman Başkanlığı, ÇATOD, Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü, Çanakkale Belediyesi, Çanakkale Baro Başkanlığı, Çanakkale Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve 116 Jandarma Alay Komutanlığı takımları katılım gösterdi.

11 takımın katıldığı turnuvada 80’in üzerinde katılımcı bulundu. Voleybolcular çalışmış oldukları resmi kurumların çalışanları olup, tamamen amatör bir ruhla turnuvaya katılım sağladılar. Ortaya konan çaba izlenesi olurken, turnuvada ÇTSO şampiyon oldu. Geniş kapsamlı turnuvanın organizatörü olan Çanakkale Barosu’nun takımı ise üçüncü olarak dereceye girmesini bildi.

Bu sene Kurumlar Arası Voleybol turnuvası ilk defa Çanakkale Barosu’nun organizatörlüğünde gerçekleşti.

Tunahan Ünsal