Kolejli miniklerden belediyeye ziyaret

Çanakkale Koleji’nin ikinci sınıf öğrencileri, okuldaki programları kapsamında yer alan Yönetim Sistemini yerinde görmek üzere Çanakkale Belediyesini ziyaret etti. Minikler ayrıca, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’la da bir araya geldi.

Çanakkale Belediyesi’nin haberine göre öğrenciler, Çanakkale Belediyesi ziyaretleri kapsamında ilk olarak Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü gibi farklı birimleri ziyaret ederek, bu birimlerdeki işleyiş ve çalışmalar hakkında bilgi sahibi oldular.

Sonrasında, Belediye Meclis Salonunda Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile bir araya gelen öğrenciler, Çanakkale Belediyesinin çalışma ve projeleri, Belediye Başkanının görev ve sorumlulukları gibi farklı konularda bilgi sahibi olma fırsatı buldu. Öğrencilerle uzun bir süre keyifli bir sohbet gerçekleştiren Başkan Gökhan, derslerinde başarı dileklerinde bulunduğu miniklerle toplu hatıra fotoğrafı da çektirdi.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com