Yeni başkanla ilk meclis toplandı

Umurbey Belediye Meclisi’nin yerel seçimlerin ardından yaptığı ilk toplantıya yeni seçilen belediye başkanı Dr. Erdal Doğan başkanlık etti.

Umurbey Belediye Meclisi ilk toplantısını Dr. Erdal Doğan başkanlığında meclis salonunda toplanarak yaptı. Vatandaşların da izlediği toplantıda meclis kâtipleri, encümen ve komisyon üyeleri seçildi. Belediye Başkanı  Dr.Erdal Doğan yaptığı açılış konuşmasında “Yeni meclisin tüm Umurbey halkına hayırlı olmasını diliyorum. Tüm meclis üyeleri ile Umurbey’imiz için uyumlu bir şekilde çalışacağımıza inanıyorum. Ben şeffaflığa önem veren biri olarak bu mecliste ne konuşuluyorsa hepsini tüm halkımız ile paylaşacağımızın sözünü veriyorum. Sokaktaki, kahvedeki vatandaşlarımız, hatta ev hanımlarımız bile burada ne karar alıyorsak bilecekler.” dedi.

Belediye Meclisi toplantısında yapılan kapalı oylama ile meclis kâtipliğine asil üye olarak Talip Albayrak ve İsmail Eçili seçildi. 1. Meclis Başkan Vekili olarak Recep Arabacı, 2. Meclis Başkan Vekili olarak İsa Savaşkan’ın seçildiği toplantıda Encümen üyeliğine ise Talip Albayrak ve İsmail Eçili seçildi.

Haber Merkezi

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com