“Seçimin kazananı Gelibolu oldu”

Ayvacık, Çan, Bayramiç, Çanakkale Merkez, Kepez ilçelerinin ardından CHP’nin kalelerinden biri olarak görülen Gelibolu Belediyesi’nde de cuma günü mazbata heyecanı vardı. Güven tazeleyen ve yerel seçimin üzerinden beş gün geçtikten sonra mazbatasını alan Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, kazanının Gelibolu olduğunu vurgularken “Artık hizmet üretme zamanı” diye konuştu.

En yakın rakibi AK Parti’li Bülent Çetin’e yüzde 10’luk bir fark atan Millet İttifakı’nın CHP’li Adayı Mustafa Özacar, yapılan itirazların değerlendirilmesinin ardından mazbatasını alarak görevine daha güçlü bir şekilde döndü. Gelibolu halkının iradesiyle üçüncü dönem mesaisine başlayan Özacar’a belediye önünde yapılan törende çiçek takdim edilirken, bahar çiçekleriyle bezeli 6 Ok’un yer aldığı tablo da hediye edildi.

“AYRIM GÖZETMEKSİZİN HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ”

Geçen cuma günü mazbatasını alan Gelibolu Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar, “Mazbatamızı aldık. ‪Seçim süreci bitti ve bu seçimin kazananı Gelibolu oldu. Artık birlik, beraberlik ve yine daha çok hizmet üretme zamanı. Ayrım gözetmeksizin herkesi kucaklamaya devam edeceğiz. Destek veren tüm hemşehrilerime bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum. Belediye meclis üyesi arkadaşlarımla birlikte verdiğimiz sözleri tutmak adına çok ama çok çalışacağız. Tutku ile bağlı olduğumuz bu kente olan aşkımızla, daha güzel yarınlar için teşekkürler.” diye konuştu.

Gizem ErdoğanWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com