Katil zanlısı tutuklandı

6 gün önce uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Halil Göçmen’in katil zanlısı Ö.İ. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ö.İ.’nin cinayetten kısa zaman önce sosyal medya platformlarından sitem dolu paylaşımlar yaptığı ortaya çıktı.

38 yaşındaki Halil Göçmen geçtiğimiz hafta evinin önünde uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirirken, Göçmen’in katil zanlısı Ö.İ.  ise cinayetten kısa süre sonra polis tarafından yakalanmıştı.

, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği operasyon sonucu, cinayetle bağlantısı olduğu gerekçesiyle Z.K. ve K.K. isimli şahıslar da gözaltına alınmış, Emniyet’teki sorguları tamamlanan 3 şüpheli adliyeye sevk edilmişti. Z.K. ve K.K. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken Ö.İ. ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilen Ö.İ.’nin cinayetten kısa zaman önce sosyal medya üzerinden yaptığı sitemli paylaşımlar ise ‘cinayetin habercisi’ olarak algılandı.

“Cebi dolu, göz aç insanlardan korkacaksın!”

İşte, Ö.İ.’nin cinayet öncesi yaptığı o paylaşım:

“Korkacaksın melek yüzlü şeytanlardan, cebi dolu, gözü aç insanlardan, parayla itibar şeref arayanlardan, yüzüne gülen arkandan kuyu kazanlardan, sürekli kendine yontanlardan, bir yere gelmek için seni merdiven niyetine kullananlardan, hava atanlardan, boş konuşanlardan, ağzı laf yapanlardan.”

Esra Çanlı

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com