Namağlup Şampiyon ÇTSO

Çanakkale Barosu tarafından Avukatlar Haftası dolayısıyla düzenlenen ve 11 takımın yer aldığı Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nın şampiyonu tüm rakiplerini yenen Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) takımı oldu.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın haberine göre 11 Kurum ve Kuruluşun yer aldığı Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında tüm rakiplerini yenerek namağlup unvanı ile şampiyon oldu. Çanakkale Barosu tarafından, Avukatlık Haftası kapsamında organize edilen Turnuvanın final maçında, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ile Çanakkale Turistik Otelciler Derneği (ÇATOD) Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü Hasan Mevsuf Spor salonunda karşılaştı.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Sayman Üye Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyeleri Deniz Tennioğlu, Ersin Kahraman, Volkan Temiz, Meclis Katip Üye Kanber Koç, Meclis Üyesi Armağan Aydeğer, Genel Sekreter Sema Sandal, Ticaret Sicil Müdürü Şerife Kurt, ÇTSO çalışanları ve stajyerler ile oyuncu ve personelimizin ailelerinin yer aldığı maçta gülen taraf 3-0’lık skor ile Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Karma Voleybol Takımı oldu.

“ÇTSO AİLESİ OLARAK MÜCADELEMİZİ ŞAMPİYONLUKLA TAÇLANDIRMAK BİZLERİ GURURLANDIRDI”

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamada; “Odamız adına maçlarda canla başla mücadele eden ÇTSO Karma Voleybol Takımımızı canı gönülden kutluyorum. Kurumlar Arası Karma Voleybol maçında centilmence mücadele eden tüm takımları buradan bir kez daha tebrik ediyorum. Organizasyon Kurumlar arsında iyi bir kaynaşma ve motivasyon oluşmasına sebep oldu. Bu vesile ile organizasyonu düzenleyen Çanakkale Baro Başkanımız Av. Bülent Şarlan nezdinde emeği geçen tüm Baro çalışanlarına da teşekkürlerimi iletiyor 5 Nisan Avukatlar gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Voleybol Takımımızı yalnız bırakmayarak her maçta kendilerine destek veren personelimizi ayrıca tebrik ediyorum. ÇTSO ailesi olarak mücadelemizi namağlup olarak şampiyonlukla taçlandırmak bizlere gurur verdi.” ifadelerine yer vererek Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında emeği geçen herkese teşekkür etti.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com