Mazbatasını aldığı gibi kapıyı söktü

Yerel seçimlerde el değiştiren Bayramiç Belediyesi’nde devir teslim töreni yapıldı. Mazbatasını alan yeni başkan Mert Uygun, başkanlık makamına girerken söz verdiği gibi makam kapısını söktü.

31 Mart 2019 Pazar Günü yapılan yerel seçimlerde Bayramiç Belediyesi AK Parti’den CHP’ye geçti. Dün de el değiştiren belediyede, devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Dün sabah saatlerinde Bayramiç Adliyesi’ne giderek mazbatalarını alan CHP’li yeni Belediye Başkanı Mert Uygun, belediye meclis üyeleri ve il genel meclisi üyeleri, daha sonra belediye binası önünde kurban kesti. Bayramiç Müftüsü Ertuğrul Akın’ın duası sonrası alkışlar eşliğinde belediye binasına giren Başkan Uygun, belediye çalışanlarının tebriklerini kabul etti.

“KAPIMIZ HER ZAMAN HERKESE AÇIK OLACAK”

Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun ve meclis üyeleri, seçim süresinde söz verdikleri gibi törenin ardından başkanlık makamının kapısını sökerek içeriye girdi. Başkan Uygun, “Halka kapı olmaz. Kapımız her zaman, herkese açık olacak. Bizleri bu makamlara getiren vatandaşlarımız istedikleri zaman kapımızı çalmadan yanımıza girecek.” diye konuştu.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com