“İstanbul’u kaybetmek kolay değildir”

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan 31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir çekişmeye sahne olan İstanbul sonuçlarını değerlendirdi. Başkan, “İmamoğlu seçimi kazandı” vurgusunda bulundu.

Millet İttifakı’nın Çanakkale Belediye Başkan Adayı olan ve sandıktan resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 60 oy ile çıkan Ülgür Gökhan dün belediye binası içerisinde basın mensuplarının karşısına geçti. Gökhan, basına İstanbul seçim sonuçlarını değerlendirdi.

“YSK Başkanı oy sonuçlarını açıkladı”

Ülgür Gökhan tarafından yapılan İstanbul seçim sonuçları değerlendirmesinde, “İstanbul’da seçimi Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı kazandı. Sayın İmamoğlu kazandı. Nereden belli, dün akşamdan beri 48. Oranlarda sabit kalındı. Açılan sandık 98 oldu ve ilerlemedi. YSK Başkanı canlı yayında rakamları verdi yani oyların sayısını verdi. Burada 84 sandığın daha sonucu olmamasına rağmen, aradaki fark açıktı. İmamoğlu kazandı. Haberlerde okudum, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanlığı’nda kimse kalmamış.

“İmamoğlu süreci çok güzel götürdü”

İstanbul’u kaybetmek kolay değildir. Ankara o kadar değildir ama İstanbul çok önemli. İmamoğlu süreci çok güzel götürdü. Kimseyi kırmadan süreci olması gerektiği gibi ilerletti” cümleleri yer aldı.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com