Gökhan, “Bu başarı Çanakkale’nin başarısıdır”

Çanakkale Belediyesi personelleri 31 Mart yerel seçiminde Türkiye’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin en yüksek oy aldığı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan’a doğum günü sürprizi gerçekleştirdiler. Resmi olmayan sonuçlara göre Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Bu başarı Çanakkale’nin başarısıdır. Hepimize kutlu olsun” vurgusunda bulundu.

31 Mart yerel seçimlerinde Çanakkale’de yüzde 60 oy alan Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan dün saat 13.45’te Belediye personelleri tarafından belediye önünde sürpriz bir etkinlik ile karşılandı.

“Bu başarı Çanakkale’nin başarısıdır”

Başkan konuşmasında, “Resmi olmayan sonuçlara göre Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Baharın geldiği belli oluyor. Esas bu baharı hak eden sizlersiniz. Sizlerin yoğun çalışmaları, bu kent için yaptıklarımız bize bu kentte yaşamayı nasip etti. Çanakkale haklıda bunu takdir etti. Bu başarı bütün Çanakkale’nin başarısıdır. Dolayısıyla bahara ulaşmamız, hepimizin gururudur. Sizleri de kutluyorum. Bu çalışmalarımızın sonucunda Çanakkale halkı bize inandı ve önümüzdeki 5 yıl için bize güvendiler.

“Yüzde 60 oy bize sorumluluk getirdi”

Yüzde 60’ın üzerinde oy bize biraz daha yük biraz daha sorumluluk bindirdi. Çanakkale’ye layık olmak için çok çalışacağız. Bu sene benim bu dördüncü seçimin, bu sefer 1 Nisan hem doğum günüme denk geldi hem baharı getirdi. Hepinize kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com