Baro etkinliklerine yoğun ilgi

Çanakkale Barosu tarafından düzenlenen Avukatlar Haftası Etkinlikleri kent halkından yoğun ilgi görüyor.

Çanakkale Barosu, Avukatlar Haftası nedeniyle pek çok etkinlik düzenledi.

 OTOGARGARA TİYATRO SEVERLERLE BULUŞTU

Çanakkale Barosu’nun düzenlediği 2019 yılı Avukatlar Haftası Etkinlikleri çerçevesinde, İstanbul Barosu Tiyatrosu, “Otogargara” adlı oyun ile ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde tiyatro severlerle buluştu.

Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Yönetim Kurulu Üyeler ve avukatların katıldığı oyuna, Çanakkale halkı da yoğun ilgi gösterdi.

Oyun sonunda bir konuşma yapan Başkan Av. Bülent Şarlan, tiyatro oyunun Çanakkale’de gerçekleşmesinde emeği geçen Yönetim Kurulu Üyesi Av. Bihter Bilir İzmirli’ye ve tamamı avukatlardan oluşan İstanbul Barosu Tiyatro Topluluğuna sergiledikleri harika oyun için teşekkürlerini sundu.

ÇANAKKALE BAROSU’NDAN KEYİFLİ PİLATES ETKİNLİĞİ              

Çanakkale Barosu tarafından Avukatlar Haftası Etkinlikleri kapsamında avukatlar ve ailelerine özel pilates etkinliği gerçekleştirildi.

Doğa Pilates sahibi Fizyoterapist Özlem Küçük tarafından gerçekleştirilen etkinlikte, katılımcılar, bir yandan esneklik, güç ve beden farkındalıklarını artırırken diğer yandan da bedensel ve zihinsel rahatlama yaşadılar.

HÜSEYİN ÖZCAN ÇOCUK EVLERİ SİTESİ’NDE KALAN ÇOCUKLAR İLE SİNEMA ETKİNLİĞİ

Avukatlar Haftası Etkinlikleri kapsamında Açı Koleji’nin katkılarıyla Hüseyin Özcan Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklar ile sinema etkinliği düzenlendi.

Çanakkale Barosu Çocuk Hakları Komisyonu Üyeleri, Hüseyin Özcan Çocuk Evleri Sitesi sorumluluğundaki 30 çocuğu sinemaya götürdü. Etkinlikle çocukların mutlulukları gözlerinden okundu.

ÇANAKKALE BAROSU KADINLARA HAKLARI ANLATTI

Avukatlar Haftası Etkinlikleri kapsamında Çanakkale Barosu Kadın Hakları Komisyonu Üyeleri tarafından 17 Burda AVM’de Adli Yardım bilgilendirme standı açıldı.

Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ında katıldığı etkinlikte, kadınlar bilgilendirilerek hakları anlatıldı.

Çanakkale Barosu Kadın Hakları Komisyonu Üyeleri Çanakkaleli kadınlara, “20 Soruda Kadının Yasal Hakları”, “Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun”, “Kadının ve Aile Bireylerinin Şiddetten Korunması için Başvuru Yolları”, “Kadına Şiddete Son” ve “Adli Yardım” kitapçıkları dağıttı.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com