Bahar Geldi

Tüm Türkiye’de merakla beklenen seçim sonuçları netleşti. Başkan adaylarının tüm süreci kardeşlik mesajları ile geçirdiği Çanakkale’de yüzde 60’ın üzerinde oy alan Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan ipi göğüsleyen isim oldu. Resmi olmayan sonuçlara göre Çanakkale Belediye Başkanı olan Ülgür Gökhan zafer konuşmasını Cumhuriyet Meydanı’nda yer alan Lokalde yaptı. Gökhan Çanakkalelilere hitap ederken, kardeşlik vurgusunu yineledi. Başkan Gökhan, “Baharın geldiğini hissediyorsunuz. Bakın hava yumuşadı. Bahar geldi bahar… Burada emeği geçen herkese teşekkür ederim. Artık şu andan itibaren biz Çanakkale halkının tamamının Belediye Başkanıyız. Kardeşçe bu kentte yaşayacağız” dedi.

Resmi olmayan seçim sonuçlarına göre Çanakkale’de ipi göğüsleyen taraf CHP ve İYİ Parti’nin ortak noktada buluşması ile ortaya çıkan Millet İttifakı oldu. Millet İttifakı’nın Çanakkale Belediye Başkan Adayı olan Ülgür Gökhan yüzde 60’ın üzerinde oy alarak Çanakkale Belediye Başkanı oldu. Ülgür Gökhan zafer konuşmasını lokalin önünde yaptı.

“Çanakkale’yi bize emanet ettiler”

Resmi olmayan sonuçlara göre, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür ediyorum. Bize güvendiler, Çanakkale’yi bize emanet ettiler, bizde onların yüzünü kızartmadık. Kepez’i, Gökçeada’yı, Çan’ı, Ayvacık’ı, Bayramiç’i kazandık. İyi Parti ile olan birlikteliğin en güzel sonucu Çanakkale’de oldu. Yüzde 60’ın üzerinde bir sonuçla Belediye Başkanlığı seçimini kazandık.

“Ayhan Gider’e teşekkür ediyorum”

Şimdi bu sonucu kutlarken gerçekten çok çalıştık. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve tebrik ediyorum. Aslına bakarsanız güzel bir seçim geçirdik. Çanakkale’ye yakışır bir seçim geçti. Ben buradan Adalet ve Kalkınma Partisi’nin adayı Ayhan Gider’e teşekkür ediyorum. Germedi, bu noktada katkı verdi, Çanakkale’ye yakışır bir seçim geçirdik.

“Baharın geldiğini hissediyorsunuz”

Burada kardeşlik hüküm sürsün diyoruz ve bununla ilgili söylemlerimizi Çanakkale halkı dikkate aldı. Çanakkale halkına tamamına teşekkür ediyorum. Artık şu andan itibaren biz Çanakkale halkının tamamının Belediye Başkanıyız. Kardeşçe bu kentte yaşayacağız. Baharın geldiğini hissediyorsunuz. Bakın hava yumuşadı. Bahar geldi bahar… Burada emeği geçen herkese teşekkür ederim.

“Yarın sabah işimize gücümüze bakacağız”

Hedef Çanakkale’de mutlu, huzurlu ve kalkınmış bir kent yaratmaya devam edeceğiz. Çok çalışacağız, bize güvendiniz, herkese teşekkür ederim. Bu akşam hepimizin kutlamak hakkı ama biz her şeyi seviyeli yaparız. Dikkat ederseniz biz olayı abartmadan, davul zurna çalmadan, efendi gibi kutlamamızı yaparız. Yarın sabah hep beraber işimize gücümüze bakacağız” açıklamalarında bulundu.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com