İlçe ilçe adaylarımız!

Merkez ilçe adayları için tıklayınız

  • AYVACIK
  • BAYRAMİÇ
  • BİGA
  • BOZCAADA
  • ÇAN
  • ECEABAT
  • EZİNE
  • GELİBOLU
  • GÖKÇEADA
  • LAPSEKİ
  • YENİCE
 

AK Parti Belediye Başkan Adayı
MEHMET ÜNAL ŞAHİN (Mevcut Başkan)

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Nazmi Tok
  2. Yüksel Ölmez
  3. Nazlı Kara
  4. Alper Oran
  5. Cihat Işık
  6. Emre Ören
  7. Muhterem Karabulut
  8. Şenol Doğan
  9. Yılmaz Ak

 İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Turan Tumay
  2. Birol İçel
  3. Tuncay Korol
  4. Yahya Erel
  5. Hülya Özel
  6. Ziya Tanrıöver

MHP Belediye Başkan Adayı
SELÇUK GEDİK
 

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Behçet Görsel (Kontenjan)
  2. Muharrem Şahin
  3. Mesut Gürel
  4. Arzu Ökten
  5. Hüseyin Kocabıyık
  6. Adnan Arabacı
  7. Gürkan Bük
  8. Hasan Sönmez
  9. Selahattin Tokat

 İl Genel Meclis Adayları

  1. Fikret Güz
  2. Büşra Gülen
  3. Hakan Özkol
 

Millet İttifakı (CHP – İyi Parti)
Belediye Başkan Adayı
MESUT BAYRAM

CHP Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Mehmet Yeşil
  2. Halil İbrahim Çelik
  3. Halil Ermiş
  4. Kıymet Yalçıner
  5. Muhsin Tunçaltan
  6. Sevinç Avsere
  7. Nazmi Özkan
  8. Semih Civil
  9. Nuri Şentürk

 CHP İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Şerafettin Alkan
  2. Nizamettin Akça
  3. Mustafa Erkul
  4. Recep Yüksel

İyi Parti Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Mustafa Yeşil
  2. İsmail Gül
  3. Uğur Dalkılıç

 İyi Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Serkan Çevik
 

AK Parti Belediye Başkan Adayı
SADETTİN ARSLAN (Mevcut Başkan)


Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Kenan Hekimoğlu
  2. Serpil Özlük
  3. Sefer Madak
  4. Erman Uydaş
  5. Rafet Mutlu
  6. Rafet Karaca
  7. Mehmet Cantürk
  8. Levent Karataş
  9. Ebru Savaş
  10. Tuncay Özden
  11. Serhat Özer

 İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Nurullah Bozkurt
  2. Ahmet Mutlu
  3. Halil İbrahim Kurt
  4. Nahit Sevi
  5. Bahattin Sezer
  6. Ahmet Tümer

MHP Belediye Başkan Adayı
ŞUAYİP BAŞARAN

 Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Yahya Çakıroğlu (Kontenjan)
  2. Mustafa Kılıç
  3. Ayhan Çapar
  4. Mehmet Durmaz
  5. Yahya Savuran
  6. Şükran Can
  7. Hüseyin Yavaş
  8. Atilla Demir
  9. Mehmet Evcil
  10. Ali İhsan İşcen
  11. Ramazan Sezer

 İl Genel Meclis Adayları

  1. Salih Köse
  2. Şahin Taşkıran
  3. Turan Dinç
 

Millet İttifakı (CHP – İyi Parti)
Belediye Başkan Adayı
MERT UYGUN

CHP Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Ali Kula
  2. Yıldırım Başaran
  3. Nizamettin Çakırtaş (İyi Parti)
  4. Erdoğan Akıncı
  5. Ahmet Karadeniz
  6. Yılmaz Göksu (İyi Parti)
  7. Ufuk Karaoğlu
  8. Mustafa Uyanık (İyi Parti)
  9. Onur Kemal Kocabıçak
  10. Nevzat Güner
  11. Hasan Cem Atılgan

CHP İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Zeki Sezer
  2. Sadık Göğüsgeren
  3. İsmail Sağdıç

İyi Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Rasim Acar
  2. Süleyman Beceren
  3. Adem Kaya
 

Cumhur İttifakı (AK Parti – MHP)
Belediye Başkan Adayı
BÜLENT ERDOĞAN

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Suzi Özden
  2. Nesrin Sirkeci
  3. Jale Kırbaş
  4. Yahya Bulan (MHP)
  5. Mehmet Altındiş
  6. Sıtkı Keçeci (MHP)
  7. Kerim Özdemir
  8. Mümin Kahraman
  9. Gökhan Demirkol (MHP)
  10. Sadettin Sert
  11. Cahit Bakan
  12. Tuğba Karagöz
  13. Mustafa Ceylan
  14. Hüseyin Eviş
  15. Ünal Öz
  16. Fatih Kaya
  17. Hayriye Yılmaz
  18. Önder Yavaşça
  19. Murat Köse
  20. Rıdvan Yavaş
  21. Baran Tatlı
  22. Ayhan Dündar
  23. Nazım Hikmet Keskiner
  24. Zeki Mutlu (MHP)
  25. Fatih Alkan

 İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Saim Yılmaz
  2. Enver Koç (MHP)
  3. Bülent Korkmaz
  4. Nihat Borazan
  5. Hülya Tunçel
  6. Adnan Mumcu
  7. Recep Kader Mutlu
  8. Mustafa Saygılı
  9. Rıdvan Ircı
  10. Erdem Yılmaz
 

Millet İttifakı (CHP – İyi Parti)
Belediye Başkan Adayı
İSMAİL IŞIK (Mevcut Başkan)

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Ünal Tekeli
  2. Erhan Sürer
  3. Alper Şen
  4. Hakan Arslantürk
  5. Mehmet Tamer Ergün (İyi Parti)
  6. Ergün Tulnay
  7. İbrahim Demircan (İyi Parti)
  8. Ersoy Akyıl
  9. Birol Özlenir
  10. Zafer Demirbaş
  11. Recai Cesur
  12. Nurettin Yılmaz
  13. Şahin Ekin (İyi Parti)
  14. Orhan Dağlı
  15. Eda Aydemir (İyi Parti)
  16. Nihal Nalça
  17. Ahmet Erden
  18. Ferhan Cesur
  19. Yılmaz Adalı
  20. Sibel Kesici
  21. Olcay Tavus
  22. Hakkı Saban
  23. Müjgan Ergüvan
  24. Mustafa Durak
  25. Ahmet Karataş

CHP İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Levent İrez
  2. Hakkı Sezen
  3. Gökhan Gür
  4. Kamil Ekrem Pala
  5. Ridvan İpek

 İyi Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Rıdvan Kaya
  2. Aslı Olcay
  3. Saadet Arslan
  4. Ayhan Işık
  5. İlhami Kuzu
 

AK Parti Belediye Başkan Adayı
ERDOĞAN MADAK

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Özgün Yavaş
  2. Nejla Ersöz
  3. Fatma Karakuz
  4. Kubilay Katırcı
  5. Behiç Varlı
  6. Serkan Nantu
  7. Özkan Yavuz
  8. Ali Yunatçı
  9. Ali Balcı

MHP Belediye Başkan Adayı
ÖZGÜR ACAR

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. İlker Ülker (Kontenjan)
  2. Cem Biga
  3. Zafer Acar
  4. Büşra Yamaç
 

Millet İttifakı (CHP – İyi Parti)
Belediye Başkan Adayı
HAKAN CAN YILMAZ (Mevcut Başkan)

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Recep Yalçın
  2. Cevdet Çebi (İyi Parti)
  3. Emine Öznur Evergen
  4. İbrahim Günel
  5. Aykut Turgal
  6. Neyran Erbatur
  7. Arzu Karabıyık (İyi Parti)
  8. İlknur Işın (İyi Parti)
  9. Güzin Özarmağan

* Bozcaada’nın İl Genel Meclis Üyesi bulunmamaktadır.

 

Cumhur İttifakı (AK Parti – MHP)
Belediye Başkan Adayı
ABDURRAHMAN KUZU (Mevcut Başkan)

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Yeşim Bayram
  2. Yılmaz Özen (MHP)
  3. Mustafa Durgut
  4. Şevki Demir
  5. Davut Keçeci
  6. Burhan Yıldız
  7. Alparslan Kürşad Çetin (MHP)
  8. Tandoğan Tolga
  9. İsmail Kutal
  10. Aydın Gökkaya
  11. Gönül Ülten
  12. Tugay Temelkor
  13. Arif Şahin
  14. Burhan Çöllü
  15. Fatih Yüksel (MHP)

 İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Murat Okan
  2. Ömer Şahin
  3. Halil İbrahim Barışkan
  4. Halil İbrahim Demir
  5. Ayşe Koç
  6. Hayri Özcan

 

 

CHP Belediye Başkan Adayı
BÜLENT ÖZ

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Ramazan Aydın (Kontenjan)
  2. Aşkın Köse (Kontenjan)
  3. Harun Arslan
  4. Sevcel Arslan
  5. Mehmet Meşe
  6. Mustafa Erdem
  7. İsmail Ünal
  8. Selim Yasa
  9. Nursevim Türel
  10. Fikret Çetin
  11. Mehmet Yalçınkaya
  12. Adil Başaran
  13. Hakan Çakır
  14. Onur Dere
  15. Mustafa Çetin

İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Erdal Güler
  2. Tarık Özkan
  3. Halil İbrahim Öztürk

İyi Parti Belediye Başkan Adayı

FAZIL SAYIN

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Cengiz Yalçın
  2. Ekrem Özer
  3. Selami Aydın
  4. Beyti Çöllü
  5. Öner Sarı
  6. Mutlu Gezer
  7. Faruk Kırmış
  8. Cahit Akdemir
  9. Ertuğrul Duran
  10. Özgür Dal
  11. Alperen Yıldız
  12. Öznur Çetin
  13. Esat Gezer
  14. Mustafa Mumcu (Kontenjan)
  15. Zehra Tarhan (Kontenjan)

İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Cahit Yavaş
  2. Ramazan Yılmaz
  3. Berkay Can
 

AK Parti Belediye Başkan Adayı
ADEM EJDER (Mevcut Başkan) 

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Gökhan Tarkan Karaman
  2. Recep Tutucu
  3. Ergün İnağ
  4. Ayşe Onal
  5. Fetih Tok
  6. Gülsen Gündüz
  7. Ali Gezer
  8. Cansu Aytun
  9. Erol Dürmüş

 İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Yavuz Keskin
  2. İlker Güven

MHP Belediye Başkan Adayı

ENGİN DERSE

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Salih Alkış

 İl Genel Meclis Adayları

  1. Ruhi Özdemir
 

CHP Belediye Başkan Adayı
METİN ÖVÜN

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Timur Koşal
  2. İlhan Demirel
  3. Gülper Çetin
  4. Zafer Kodak
  5. Nagihan Özal
  6. İsmet Alçalar
  7. Erdinç Çetin
  8. Tuncay Özbaş
  9. Okan Girgin

 İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Halil Duymaz
  2. Ali Şinasi Tınaz

İyi Parti Belediye Başkan Adayı

SAİM ZİLELİ

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Beşir Erdinç Tursun
  2. Ercüment Akıncı
  3. Nail Bahşi
  4. Sefer Yalçın Karataş
  5. Yalçın Gündoğdu
  6. Mehmet Ali Oğuzlar
  7. Tansu Meriç
  8. Sinan Esen
  9. Ramazan Refik Gül (Kontenjan)

 İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Mehmet Kurtdere
  2. Arif Düzenli
 

AK Parti Belediye Başkan Adayı
GÜRAY YÜKSEL 

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Ümit Şen
  2. Metin Köse
  3. Kürşat Aka
  4. Özlem Akyüz
  5. Mustafa Fakılı
  6. Metin Özkan
  7. Erhan Doğramacı
  8. Kadir Bulan
  9. İbrahim Akgül
  10. Hande Pilan
  11. Mehmet Arat

 İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Murat Yahya Sezgin
  2. Mustafa Çetin
  3. Metin Bolak
  4. Erdoğan Çalışkan
  5. Mehmet Yalın
  6. Zahit Yılmaz

MHP Belediye Başkan Adayı

ALİ TEVFİK AYTİMURER

 Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Fahrettin Ersöz (Kontenjan)
  2. Tuğrul Özcan
  3. Seyfi Demirdöğen
  4. İbrahim Yıldız
  5. Sabri Yalın
  6. Zafer Kayhan
  7. Ayşenur Doğan
  8. Yücel Özkaya
  9. Tülay Kara
  10. Halil Soylu
  11. Hakan Uysalgil

İl Genel Meclis Adayları

  1. Tahsin Yüksel
  2. Hakan Öztürk
  3. Ahmet Kara
 

CHP Belediye Başkan Adayı
HALİL BÜYÜKEROL

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Ayça Kahrıman
  2. Selim Dedeoğlu
  3. Mustafa Emel
  4. Rasim Aktürk
  5. Mehmet Erhan Erkul
  6. Caner Şahin
  7. Hakan Erdur
  8. Zekayi Gülçetin
  9. Cahit Yıldız
  10. Ahmet Apaydın
  11. Halil Sevim

İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Erdinç Ceyhan
  2. Hüseyin Aşkın Gülşen
  3. Halil Kaya

İyi Parti Belediye Başkan Adayı

ZÜHTÜ ŞANSAL ERDİL

 Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Ezgi Deniz Çalışal
  2. Fatih Gün
  3. İsmail Soyuak
  4. Yüksel Dinçer
  5. Tülay Büyükdere
  6. Ömer Lütfü Çelikbaş
  7. Nagehan Aktürk
  8. Fikret Serhat
  9. Hüseyin Başaran
  10. İsmail Balcı

İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. İbrahim Zeki Kutver
  2. Mehmet Garip
  3. Erol Sezer
 

AK Parti Belediye Başkan Adayı
BÜLENT ÇETİN 

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Recep Omaç
  2. Olcay Üstün
  3. Tuncay Sezer
  4. Sevda Tarıman
  5. Ömer Yanık
  6. Hakan Durav
  7. Cemre Karagöz
  8. Adem Güven
  9. Ayhan Kurtaran Aslan
  10. Yılrıray Balaban
  11. Aykut Ayran
  12. Atilla Güçlü
  13. Önder Gümüş
  14. İsmail Acar
  15. Nimet Uğural Yalgın

 İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Serhad Sürücü
  2. Hikmet Çorbacı
  3. Necati Tarıman
  4. Murat Aksakal
  5. Erdem Altıner
  6. Serdar Dokuzlu

MHP Belediye Başkan Adayı
MEHMET ELİGÜL

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. İsmail Oktay Mercan (Kontenjan)
  2. Sezgin Göder (Kontenjan)
  3. Erol Çevik
  4. Ahmet Sezgin
  5. Burak Doğan
  6. Özkan Mehmet Bilik
  7. Hüseyin Bilici
  8. Halide Şerneb Işın
  9. Abdullah Göçmen
  10. Nuri Ardıç Pınar
  11. Mesut Karagöz
  12. Yusuf Demirel
  13. Hüseyin Hilmi Küçük
  14. Recep Bilgin
  15. Osman Nalbant

İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Hüseyin Öner Gündoğdu
  2. Osman Fidan
  3. Semih İşsever
 

Millet İttifakı (CHP – İyi Parti)
Belediye Başkan Adayı
MUSTAFA ÖZACAR (Mevcut Başkan)

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Zafer Mete
  2. Deniz Cankara
  3. Engin Balcı (İyi Parti)
  4. Gülüzar Durgunoğlu
  5. Ömer Akyol
  6. Koray Akkuş
  7. Arif Çan
  8. Sercan Başoğul
  9. Halil Efe (İyi Parti)
  10. Necmi Duygulu (İyi Parti)
  11. Nigar Özübir
  12. Mualla Özen
  13. Recep Türk
  14. Kemal Tarım
  15. Mustafa Çoban

 CHP İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Ali Rıza Sayın
  2. Nihat Öner
  3. Ali Koç
  4. Bülent İşleyen

İyi Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Ferhat Özger
  2. Ali Rıza Yüzügüler
  3. Perihan Duran
 

AK Parti Belediye Başkan Adayı
MUZAFFER DAĞLAR

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Kemal Dağlı
  2. Nurhan Atalay
  3. Cengiz Çetinsoy
  4. Tülin Keleş
  5. Mehmet Tunç
  6. Trifon Kikidel
  7. Hasan Öner
  8. Ceylan Şener Kolcu
  9. Kadir Özbek

 MHP Belediye Başkan Adayı
ERTAN ERDOĞAN

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Erkan Çakır (Kontenjan)
  2. Gülseren Elvan Kazancı
  3. Ahmet Akbugan
  4. Cemil Ataman
  5. Nevzat Alaylı
  6. Fırat Sarıkaya
  7. İkbal Dağınık
  8. Mahmut Kemal Uygur
  9. Mehmet Araz
 

Millet İttifakı (CHP – İyi Parti)
Belediye Başkan Adayı
ÜNAL ÇETİN (Mevcut Başkan)

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Ercan İpek
  2. Şebnem Alcı (CHP)
  3. Hikmet İnciser Çelik (CHP)
  4. Hasan Akpolat
  5. Temel Dağlı
  6. Ahmet Aydın (CHP)
  7. Mutlu Taşöz
  8. Hamza Kahveci
  9. Ahmet Mahir Uygun (Kontenjan)

 

* Gökçeada’nın İl Genel Meclis Üyesi bulunmamaktadır.

 

Cumhur İttifakı (AK Parti – MHP)
Belediye Başkan Adayı
EYÜP YILMAZ (Mevcut Başkan)

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Metin Yılmaz
  2. Derya Doğan (MHP)
  3. Mustafa Kemal Kafadar
  4. Muhsin Orhan
  5. Beyti Doğan
  6. Halil Ergün (MHP)
  7. Selim Sınmaz
  8. Firdevs Kıroğlu
  9. Halil Gül (MHP)
  10. Birol Günal
  11. Necdet Çelik (MHP-Kontenjan)

 İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Halil Özer (MHP)
  2. Hasan Engin (MHP)
  3. Mustafa Başer (MHP)
  4. Murat Gürşen
  5. Ayhan Erkan
  6. İsmail Gündoğdu
 

Millet İttifakı (CHP – İyi Parti)
Belediye Başkan Adayı
GANİ MEHMET EKİM

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Seval Akça
  2. Mehmet Bilgin (CHP)
  3. İsmail Sınmaz
  4. Ceyhun Sefa İnan (CHP)
  5. Mehmet Ataç
  6. Mehmet Yakın
  7. Nahit Kafadar
  8. Hasan Sıkı
  9. Çetin Demirci
  10. Vehbi Dönmez
  11. Atilla Öztürk (Kontenjan)

CHP İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Ali Özkan Aldemir
  2. Aliye Savaşeri
  3. Hasan Ali Sevilmiş

 İyi Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Kaya Gencer
  2. Mustafa Kaya
  3. Kemal Çapkın
 

AK Parti Belediye Başkan Adayı
VEYSEL ACAR (Mevcut Başkan)

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. İlhami Çemen
  2. Orhan Taş
  3. Ahmet Armutçu
  4. İbrahim Kızılcan
  5. Ceyhan Gül
  6. Naciye Çetin
  7. Ercan Aktaş
  8. Bekir Diyer
  9. Recep Cengiz

 İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Oktay Arslan
  2. Hilmi Ünal
  3. Tahir Çanlı
  4. Akif Kulaç
  5. Hicabi Demirbaş
  6. Salih Özel

MHP Belediye Başkan Adayı
LEVENT AKYOL

 Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. İsmail Bülbül (Kontenjan)
  2. Hasan Geroğlu
  3. Cemal Yavaş
  4. Ayhan Sargın
  5. Erdoğan Taşkıran
  6. Metin Ağırcam
  7. Özkan Alkalp

 İl Genel Meclis Adayları

  1. Recai Ertan
  2. Necdet İbiş
  3. Davut Özdemir
 

Millet İttifakı (CHP – İyi Parti)
Belediye Başkan Adayı
OSMAN NURİ DURAN

Belediye Meclis Üyesi Adayları

  1. Mustafa Ege (CHP)
  2. Neşe Kırmızı (CHP)
  3. Muzaffer Taş (CHP)
  4. Fahrettin Sağlam
  5. Sami Bakır
  6. Ahmet Avunca
  7. Harun Arabacı
  8. Tolga Koç
  9. İdris Küçükçelik (Kontenjan)

 CHP İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Mehmet Gerçek
  2. Mustafa Ceylan
  3. Hüseyin Soylu

 İyi Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Şenol Şentürk
  2. Raşit Aksu
  3. İrfan Avcı

Eylem Gözeldere