İşte Çanakkale Merkez’in Adayları!

Cumhur İttifakı

Çanakkale Belediye Başkan Adayı

AYHAN GİDER

 

Belediye Meclis Üyesi Adayları

Kontenjan Adayı – Hasan İlhan Yürükçü

Kontenjan Adayı – Adnan Mecu

Kontenjan Adayı – Levent Burak Ünal

  1. Reyhan Demirtaş
  2. Evren Yalçın (MHP)
  3. Hasan Hüseyin Aytop
  4. Sıtkı Aktuğ
  5. Nilgün Cura Gökser
  6. Esra Yüksel
  7. Muharrem Kocabey (MHP)
  8. Özlem Karadayı
  9. Musa Oyan
  10. Muhammet Turan
  11. Göker Çiftçi
  12. Cahit Kiper (MHP)
  13. Zeyyat Volkan Bayram
  14. Aydın Çetin
  15. Kübra Şanda
  16. Fatma Bektaş Aydoğan
  17. Kübra Makas
  18. Muharrem Şahin Tural
  19. İbrahim Giray Kaya (MHP)
  20. Arzu Türkyılmaz
  21. Özkan Gülen
  22. Adem Yılmaz
  23. Oktay Kaman
  24. Emin Başol
  25. Bahadır Ünalan
  26. Servet Demirezer
  27. Ayşe Saygın
  28. Melek Girgin

AK Parti Kepez Belediye Başkan Adayı

ALPER ALTINOK

Belediye Meclis Üyesi Adayları

Kontenjan Adayı – Cüneyt Aksu

Kontenjan Adayı – Senem Şahin

  1. Mehmet Nair
  2. Vildan Akman
  3. Serkan Kale
  4. Hüseyin Dalaklı
  5. Nasuh Uyanık
  6. Erkan Kürşat Ertürk
  7. Serdar Yıldız
  8. Zehra Başarır
  9. Nurettin Tuna
  10. Ömer Kağan Oğuz
  11. Tuncay Sağlam
  12. Cahit Özkan
  13. Bürçin Altop

 

MHP Kepez Belediye Başkan Adayı

SERKAN ÖN

Belediye Meclis Üyesi Adayları

Kontenjan Adayı- Nilüfer Boyacıoğlu

Kontenjan Adayı- Cemil Kaygusuz

  1. Hakan Kahraman
  2. Münüre Yılmaz
  3. Nurhayat Sever
  4. Hatice Yerlitaş
  5. Umutcan Gökcan
  6. İlkay Odacı
  7. Fatih Cabaş
  8. Hüseyin Özer
  9. Mehmet Duman
  10. Necmi Kaya
  11. Taştan Uğuz
  12. İbrahim Erkalma

İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Tülay Ömercioğlu
  2. Şener Akçay
  3. Ramazan Ak
  4. Mücahit Ömer Ünal
  5. Hüsnü Çetin Durgut
  6. Sönmez Arslan

 

Millet İttifakı

Çanakkale Belediye Başkan Adayı

ÜLGÜR GÖKHAN

 

Belediye Meclis Üyesi Adayları

Kontenjan Adayı – Fatma Kaynaş

Kontenjan Adayı – Mehmet İrfan Mutluay

Kontenjan Adayı – Hüdai Erdal Gezen

  1. Egemen Ergun
  2. Rebiye Turan Ünüvar
  3. Umut Karagöz
  4. Özden Çetin
  5. Ercüment Furuncu
  6. Gülay Güney Sarıkaya
  7. Alaaddin Burak Kunt (İyi Parti)
  8. Deniz Erdem
  9. İbrahim Soydan
  10. Ethem Levent Polis
  11. Deniz Karaduman
  12. Bilge Şimşek
  13. Ahmet Uslu (İyi Parti)
  14. Mesut Dinç
  15. Berkay Güzel
  16. Birten Sarıbaş
  17. Süleyman Canpolat
  18. Kanber Koç
  19. Didem Güner (İyi Parti)
  20. Halil Ertuğrul
  21. İlhan Atıcı (İyi Parti)
  22. Mustafa Alptuğ Akkoca
  23. Süheyla Eriş
  24. Hüseyin Koç
  25. Halil Şafak Yılmaz
  26. Mehmet Güngör
  27. Emine Kardelen
  28. Ahu Tümer

 

Kepez Belediye Başkan Adayı

BİROL ARSLAN

 

Belediye Meclis Üyesi Adayları

Kontenjan Adayı – Mehmet Yaman

Kontenjan Adayı – Sevim Öztürk Aygören

  1. Abbas Bozkurt
  2. Ülkü Şimşek Tutak
  3. Halil Uyanık
  4. İsmail Özkan
  5. Hatice Şen
  6. Nejdet Uçar
  7. Ruhi Akkoyun
  8. Burçin Soysal
  9. Gülhanım Karcı Barikan
  10. Toprak Ertekin
  11. Behçet Donat
  12. Mustafa Kılıç
  13. Eda yıldırım

CHP İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Ömer Ar
  2. Güneş Pehlivan
  3. İsmail Gürses
  4. Nejat Önder
  5. Tayfun Barın
  6. Nurcan Bingöl

İyi Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları

  1. Murat Çağlayan
  2. Ömer Peker
  3. Derya Önder
  4. Alper Güven
  5. Seçil Şener
  6. Aygün Korkmaz