Başkan Gökhan, Karadenizliler’le Horon Vurdu

Millet İttifakı’nın Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan’ın hafta sonunda Karadenizliler Derneği ile Balıkçı 286’da düzenlenen akşam yemeği organizasyonunda buluştu. Gökhan, yemeğin ardından üyelerle birlikte halay çekti.

31 Mart yerel seçimleri kapsamında temaslarını sürdüren Millet İttifakı CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, hafta sonunu da çeşitli etkinliklerle geçirdi.

Gökhan, Balıkçı 286’da düzenlenen akşam yemeği organizasyonunda Karadenizliler ile bir araya gelerek keyifli bir gece geçirdi. Gecenin ardından ise farklı kültürlerin kaynaşmasından duyduğu memnuniyetten bahseden Ülgür Gökhan “Gecenin son etkinliği için Çanakkale’yi ikinci memleketleri bilen Karadenizli hemşerilerimle buluştuk. Her kültür zenginliktir, baş tacıdır. Ülkemizin tüm bölgeleri, tüm kültürleri ne kadar güzel, ne kadar renkli. Horon ne güzel bir dans; kadın erkek el ele, yan yana, barış içinde, kardeşçe. Horon tadında güzel bir hafta dilerim” yorumunda bulundu.

Gece, Gökhan ve üyelerin horon performansının ardından son buldu.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com