“Anka, Küllerinden Doğanların Yeri Olacak”

Kepez’de hizmet veren Işık Rent A Car işletme sahibi İpek Görgülü, geçtiğimiz günlerde Kepez’deki yeni işletmesi Anka Cafe’nin açılışını gerçekleştirdi. Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan ve Kepez Bağımsız Belediye Başkan Adayı Gökhan Bayram’ın da yer aldığı açılış etkinliğinde konuşan İpek Görgülü, “Burası ‘Anka’ kuşu gibi küllerinden yeniden doğan herkesin yeri olacak” yorumunu yaptı.

Geçtiğimiz hafta İşletmeci İpek Görgülü tarafından kalabalık bir törenle Kepez’de hizmete açılan Anka Cafe, vatandaşların da yoğun ilgisini gördü. Açılış törenine Kepez Belediye başkanı Ömer Faruk Mutan ve Kepez Bağımsız Belediye Başkan Adayı Gökhan Bayram’ın yanı sıra birçok tanıdık sima da katıldı.

Davetliler açılışın ardından Sanatçı Burcu Ulukaya’nın özgün yorumuyla seslendirdiği şarkılarla keyifli zamanlar geçirdi. Anka cafe işletme sahibi İpek Görgülü ise Anka Cafe’yi hizmete açmaktan yana duyduğu memnuniyeti şu sözlerle ifade etti:

“Bugün beni yalnız bırakmayan tüm sevdiklerime, Çanakkale halkına ve sayın belediye başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Kaliteli ve farklı hizmet anlayışımızı bir tık daha yükseğe taşıyarak Çanakkale halkına hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Burası ‘Anka’ kuşu gibi küllerinden yeniden doğan herkesin yeri. Dilerim herkese ilham ve güç olur.”WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com