Bakan Soylu’dan Erdoğan’a Destek

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yerel Seçim çalışmaları kapsamında dün Biga’ya geldi. AK Parti’nin Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’a destek olmak Çanakkale’ye gelen Soylu, “Allah’ıma şükürler olsun, Milletim bugün haykırıyor. Hem İktidar Biziz, Hem muktedir biziz.” diye konuştu.

Cumhur İttifakı Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’a destek olmak için Biga’ya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Biga’da vatandaşlara seslendi.

Biga mitinginde Soylu’ya Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız ve Cumhur İttifakı paydaşı MHP İl Başkanı Hakan Pınar da katılarak birer konuşma yaptı.

SOYLU: “İÇİMİ DÖKMEYE GELDİM”

Belediye Meydanı’nda yaptığı konuşmada “Buraya biraz içimi dökmeye geldim.” diyen Bakan Soylu, “On yıllardır bu ülkeye acımasızca saldırıyorlar, darbe yaptılar, bu ülkede bakanlar astılar, bu ülkede terörle, anarşiyle bizi terbiye etmeye çalıştılar. On yıllardan beri bizi ayağa kaldırmamak için her türlü senaryoyu ortaya koydular. Bir gün dediler ki siz köylüsünüz, bu ülkeyi siz yönetmezsiniz. Kah bir gün değerlerimize saldırdılar, kutsallarımıza, kıyafetimize… Bir annenin iki evladının, birsi başı açık birisi başı örtülü, onları birbirinden ayırmaya. Bu ülkede hastanelerde 5 dakika doktoru görmeyi bize mucize kabilinden bir olay olarak anlattılar. Öyle yaşattılar. Hastanelerde insanlarımızı rehin aldılar. Yapmadıklarını bırakmadılar.” dedi.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com