????????????????????????????????????

ÇTSO’dan Çanakkale OSB’ye ziyaret

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde hizmet vermeye başlayan Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulunu yeni ofislerinde ziyaret etti.

ÇTSO’nun haberine göre Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Tennioğlu, Çanakkale OSB Yönetim Kurulu Başkanı Kayhan Öcal, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Polat ve Ersin Kurnaz, OSB Müdürü Nuri Kayabaş ve Genel Sekreter Sema Sandal’ın hazır bulunduğu toplantıda, ÇTSO Yönetim Kurulu OSB Yönetim Kuruluna yeni ofislerinin hayırlı olmasını diledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Semizoğlu; Çanakkale OSB Müdürlüğünün ÇTSO Kongre Fuar Merkezi çatısı altında hizmet vermesi dolayısı ile önemli bir harcama kaleminden vazgeçildiğini ve bu kaynağın diğer önceliklerde kullanılmasından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Çanakkale ekonomisi için aynı çatı altında hizmet vermekten memnuniyet duyduklarını söyledi.

Çanakkale OSB Yönetim Kurulu, ÇTSO Yönetimi tarafından gerçekleştirilen nezaket ziyareti için teşekkür ederek, Çanakkale’nin en büyük çatı örgütü ile beraber hareket etmekten dolayı mutlu olduklarını, ortak çalışmalar yapacaklarını söyledi.