Bülent Turan: “Biga Kararını Vermiş…”

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’la birlikte Biga’da düzenlenen yürüyüşe katıldı. Turan, “Teşkilatımız ve hemşerilerimizle beraber coşkuyla yürüdük. Ve ben görüyorum ki Biga, kararını vermiş” şeklinde konuştu.

Ak Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, propaganda çalışmaları kapsamında Biga’da teşkilatıyla birlikte yürüyüşe katıldı. Erdoğan’a bu yürüyüşte çok sayıda AK Partili vatandaşla AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu da eşlik etti.

Hükümet Meydanı’ndan başlayan ve Cumhuriyet Mahallesi’ne dek devam eden yürüyüşün sonrasında konuşma yapan Bülent Turan, Biga’da Ak Parti belediyeciliğinin vaktinin geldiğini ve daha iyi bir hizmet için 31 Mart’ta Biga’nın turuncuya boyanması gerektiğini söyleyerek “Biga’da coşkuyu hissettik. Bunu başaracak gücümüz var. Teşkilatımızla ve hemşerilerimizle beraber yürüyoruz ve yolun sonundaki aydınlığı görüyoruz. Biga, kesinlikle kararını vermiş…” sözlerini kullandı.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com