Bir Tatlı Huzur Almaya Geldik

18-24 Mart Yaşlılar Haftası, Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nde düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. Merkezin katılımcıları tarafından yapılan resim ve el sanatları ürünlerinin karma sergisiyle başlayan, Demli Sesler Korosu ile kulakların pasının silindiği etkinlikler, satranç turnuvasıyla devam etti. Hafta boyunca yapılan pek çok faaliyete üst düzeyde katılım gözlenirken, geriye ise yüzleri gülümsetip içleri ısıtan adeta, ‘bir tatlı huzur almaya geldik’ sözünü kulaklara çalan, bu sıcacık görüntüler kaldı.

DenizBank, geliştirdiği Emekli Bankacılığı ile emeklilere yönelik fırsatlar sunmaya ve etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Banka bu kapsamda Yaşlılar Haftası dolayısıyla dün Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nde emeklilere yönelik unutulmaz bir konser organizasyonu düzenledi. Gerçekleştirilen konsere DenizBank Trakya Bölge Müdürü Ahmet Çelik, Emekli Bankacılığı Müşteri Yönetimi Bölüm Müdürü Oktay Yücel, Trakya Bölge Satış Müdürü Harun Tetik ve tüm Çanakkale ili şube çalışanları ve emekliler katılırken, konser sonunda DenizBank büyüklerimize çeşitli hediyeler verdi.

Çanakkale Belediyesi Altın Yıllar Yaşam Merkezi, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında oldukça hareketli ve renkli günler yaşadı. İlk olarak kıdemli katılımcılar tarafından hazırlanan karma serginin açılışıyla başlayan etkinlik takvimi, kulakların pasını silen konseriyle devam etti.

Eğitmen Filiz Özkök’ün el sanatları, Merve Doğan’ın resim, Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu’ndan Sedef Zileli’nin görsel sanatlar, Sabiha Salkım’ın taş tasarım ve Dilek Zeynali, Selma Kurtel ve Meltem Gürses’in kırkyama dallarında eğitim verdiği katılımcıların ortaya koyduğu eserlerin sergisi ise büyük beğeni topladı.

Becerinin yaşta değil başta ve dahası ‘el’de olduğunu gösteren, yürekleri kendilerinden genç pek çok katılımcı etkinlikler boyunca bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Böylece, hem Çanakkale’nin hem de Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan Çanakkaleli katılımcıların yer aldığı etkinliklerle bir Yaşlılar Haftası daha coşku içinde kutlanmış oldu.

“EMEKLİLERİN İHTİYAÇLARINI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

Öte yandan konser organizasyonunda emekli bankacılığı alanındaki faaliyetlerine yönelik değerlendirmelerde bulunan DenizBank Trakya Bölge Müdürü Ahmet Çelik emekli müşterilerinin hayatlarına değer sağlama yönünde sürdürdükleri yoğun faaliyetler ve sundukları yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında farklılaştıklarının altını çizdi. Çelik şöyle devam etti; “DenizBank, emekli bankacılığına, faaliyet gösterdiği topluma fayda sağlama misyonu doğrultusunda büyük önem atfediyor. Emeklilerimize sevgi, saygı ve hürmet birinci önceliğimiz.

“Emeklilere Hürmetlerimizle” yaklaşımını benimseyen DenizBank, emekli maaşını 3 yıl boyunca kendisinden alma sözü veren emeklilere 450 TL’ye varan nakit kazanma fırsatının yanında, DenizBank’tan ilk defa kredi kartı alan ve harcama sözü veren emeklilere artı 250 TL Bonus imkanı sunuyor. Bununla birlikte, Emekli maaşını DenizBank’a transfer eden emeklilere %1,39 avantajlı kredi faiz oranı, prim borcu olanların borcunu ödeyerek emeklilik hakkı imkanı sağlayan 3 ay ödeme ötelemeli kredi ürünü sunan banka, Türkiye genelinde yaptığı marka işbirlikleri ve indirim kampanyaları ile de emeklilerin hayatına değer katıyor. Emekli olsun olmasın Emekli tanıdıklarını DenizBank’a yönlendiren herkese, yönlendirdikleri kişi başına 100 TL nakit hediye kazanma avantajı sunuyor.

Türkiye’deki tüm DenizBank şubelerinden öncelikli hizmet alabilen emekliler, 3 bin’e yakın DenizBank ATM’sinden ücretsiz nakit çekebiliyor. Üstelik yurt içi ve yurtdışındaki tüm banka ve PTT ATM’lerinden ayda 3’er adet nakit çekme ve bakiye sorgulama işlemini de ücretsiz yapabiliyorlar. Emekliler, DenizBank şubelerinde sıra beklemeden işlemlerini hızlı şekilde gerçekleştirirken, kredi taleplerinde indirimli faiz oranlarından ve başka bankalardaki kredi borçları için de özel taksit ve vade avantajlarından faydalanıyor; uzun yıllar çalışıp biriktirdiklerine, özel mevduat faiz oranları ile daha fazla değer katabiliyorlar.

Türkiye’de sadece emeklilerimize özel tasarlanmış ilk kredi kartı olan “Emekli Bonus” ile emeklilerimize özel birçok ayrıcalık sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde emekli müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip etmeye devam edeceğiz ve beklentilerinin ötesinde hizmet vermeye çalışacağız.”

Esra Çanlı

 

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com