“Çanakkale beni seçecek!”

Kentin en işlek alanlarından birisi olan Cumhuriyet Bulvarı üzerinde bulunan eski Uğur Dershanesi binasının üzerindeki afişler hakkında geçtiğimiz gün Çanakkale Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan açıklamalarda bulundu. Başkan, “O afişleri oradan indirmek için ne mücadele, aman ya rabbim! Ne yaparlarsa yapsınlar Çanakkale beni seçecek!” vurgusunda bulundu.

Çanakkale Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan geçtiğimiz gün Türkmen’in Kahvesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Başkan kahvede birçok farklı konuya değindi. Bu konulardan birisi ise şimdilerde hakkında yıkım kararı verilen eski Uğur Dershanesi binasıydı. Yıkım kararı verilen binanın üzerinde bulunan Başkan Ülgür Gökhan’a ait afişler binadan indirilecek mi indirilmeyecek mi sorularına başkan yanıt verdi.

“Afişlerimize taktılar!”

Gökhan konutla ilgili, “Bunlar tutmadı bu sefer afişlerimize taktılar. Cumhuriyet Meydanı’ndaki afişimizi indirmek için ne mücadele. Aman ya Rabbim! Vilayet bir taraftan emniyet bir taraftan İl Seçim Kurulu bir taraftan emniyet bir taraftan. Karar üzerine karar. Allahtan Türkiye’de hukukun bir kısmı var. YSK’dan o afişlerin indirilmemesi için karar aldık. Düşünebiliyor musunuz Türkiye nerede? İşi gücü bıraktılar afişlere taktılar, YSK da kaldırılmasına gerek olmadığına karar verdi. Ne var bunda kıskanacak arkadaşlar? Halk beni beğeniyorsa istiyorsa; ne yaparsan yap buna çare yok. Köpürsen de beni seçecek bu Çanakkale.”

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com