Burama Geldi II – SBGH A.Ş.

Talaş   : Bana en son “ayrılmak istiyorum” demenden birkaç dakika önce ayrılmak istediğini söyleyeceğine adım gibi emindim.
Tunç    : Eee olabilir hissetmişsindir bakışlarımdan.
Talaş   : Hayır. Bakış falan meselesi değil işte!!! Anlamıyorsun!! En özenli anlarımızın başında ya da sonunda ayrılmak istediğini söyledin bana hep. Bir tartışmamızın ertesinde ya da monoton gidişlerimizin ortasında değil. Bana en çok bağlandığını hissettiğin zamanlar korkak bir tavuk gibi davrandın.
Tunç    : Şerefsiz Erdem’le ortak fikriniz bu sanırım.
Talaş   : Ne Erdem’i? Erdem nerden çıktı şimdi?
Tunç    : Neyse.
Talaş   : Söyle söyle…
Tunç    : Geçenlerde benzer cümleleri o da bana söyledi de ondan dedim.
Talaş   : Hayır Erdem’le oturup seni çekiştirmiyoruz. Bunlar benim kendi çıkarımlarım.
Tunç    : Peki neden en özenli anların başında ayrılıyor olabilirim.
Talaş   : Bana sorarsan. Bağlanmaktan korkuyorsun. Öyle gözükmüyorsun ama duygusal bir adamsın. Böyle zamanlarda beni hep ittin Tunç. Aslında senin bu davranışlarını anlayabildim hatta acı çektiğini de çok iyi biliyordum ama gözden kaçırdığın bir konu var.
Tunç    : Neymiş o?
Talaş   : Ben seni aklımla anlayabilmeme rağmen kalbim her seferinde çok kırıldı sana. Beni bir gün kaybetmekten korktuğun için daha en başından beni kaybetme hamleni anlayabildim ama sindiremedim. Her seferinde yavru bir köpek gibi keyfinin yerine gelip beni tekrar aramanı bekledim! Aslına bakarsan bugün bile öyleydi ama gelip mal mal beraber yaşlanamadık dedin ya iyice sinirimi bozdun.
Tunç    : Bitti mi konuşabilir miyim?
Talaş   : Konuş.
Tunç    : Bana sorarsan. Bu işle.
Talaş   : Samimi olsun bu konuşma rica ederim.
Tunç    : Öyle olacak. Şimdi düşünüyorum da Erdem de sen de haklısınız ama Talaşcığım günün birinde olmayacak olma fikrinle baş edemiyorum. Sana en yakın hissettiğim zamanlarda o yüzden haykırıveriyorum. Hatırlıyorsan ilk yemekte de benzer bir şey olmuştu.
Talaş   : Hatırlıyorum. Hatta o hareketi ayrıldığımızdan sonra resmen anladım yani.
Tunç    : Öyle işte.

Bir süre sessizce oturduk.

Tunç    : Seni kaybetmek istemiyorum.
Talaş   : Kaybetmekle ilgili düşüncelere dalacağına kazanmaya çalış bence. Dur dur!!! Yumuşadım yine! Pardon ama ne olacak? Tekrar başlayacağız ve mükemmel bir dans anında kulağıma eğilip Talaşcığım ben ayrılmak istiyorum mu diyeceksin yine?
Tunç    : Ohaa lan öyle bir şey olmuş olamaz.
Talaş   : Valla olsa şaşırmam.
Tunç    : Tamam anladım ben.
Talaş   : Ne anladın acaba?
Tunç    : Tekrar denemek istiyorsun benle.

Ayağa kalktım. Biramın kalan kısmını yüzüne doğru döktüm. Okkalı bir küfür ettim. Hayatımdan gitme yöntemiyle ilgili bu küfürü öyle güçlü söyledim ki bütün bar bizim masaya döndü.

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com