Ülgür Gökhan TON TV’de Soruları Yanıtladı

Millet İttifakı CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Ton TV’de düzenlenen “Yerel Seçim 2019” programına katıldı. Ogün İnal’ın moderatörlüğünde gerçekleşen programda Gökhan, deneyimli gazeteciler Güngör Yıldız, İlker Yurttaş ve Kadir Kenar’ın sorularını yanıtladı.

Millet İttifakı’nın Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye Başkan Adayı ve mevcut Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 31 Mart Yerel Seçimlerine günler kala, TON TV ekranlara çıkarak kentin usta gazetecilerinin seçimle ilgili sorularını yanıtladı.

Ogün İnal moderatörlüğünde gerçekleştirilen ve Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Güngör Yıldız’ın da katıldığı programda konuşan Başkan Gökhan, Çanakkale’ye dair yeni dönem projelerini bu kez canlı yayında anlattı. ‘Martın sonu bahar’ vurgusunu, ekranda sık sık tekrarlayan Ülgür Gökhan, yeniden seçilmesi durumunda bir önceki dönemlerde olduğu gibi halkçı, sosyal ve şeffaf belediyecilik anlayışına devam edeceğinin altını çizerken, Çanakkalelinin güvenini boşa çıkarmayacağını söyledi.

“Çanakkale’de ne yaptığımız da belli ne yapacağımız da!”

Başkan Gökhan, konuşması esnasında ülkenin genelinde yaşanan sorunları yerele indirmemeye çalıştıklarını da sözlerine ekleyerek şöyle dedi: “Çanakkale’de hemşerilerimiz yerel seçime hazırlanıyor. Bu işin bir de genel siyaset boyutu var. İşsizlik var, enflasyon var, dolar düşmek bilmiyor, insanlar enflasyondan dolayı geçim sıkıntısına düştü. Bu yerele de yansıyacaktır ama biz bunun propagandasını yapmıyoruz. Biz siyasetimizi buradan götürmüyoruz. İnsanlar genel siyasetten de etkiliyor elbette. Ama biz Çanakkale’ye bunu taşımıyoruz. Bizim Çanakkale’de ne yaptığımız ve ne yapacağımız belli.”

Esra Çanlı