Çiftlik Petshop Açıldı!

Cevatpaşa Mahallesi, Mehmetçik Bulvarı’nda hizmet verecek olan Alper Akay’ın yeni iş yeri Çiftlik Petshop, cumartesi günü düzenlenen bir törenle açıldı. Açılışa CHP Milletvekili Muharrem Erkek, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan ve vatandaşlar da katıldı. Açılışın ardından kısa bir konuşma yapan Alper Akay, “Ürünlerimizi oldukça makul fiyatlara indirdik. Tüm hayvanseverleri uygun fiyatlı alışverişe bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Ali Türker’in işlettiği Çiftlik Market’in hemen yanına Alper Akay tarafından açılan Çiftlik Petshop, uygun fiyatlı geniş ürün yelpazesi ile şimdiden hayvanseverlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Cumartesi günü düzenlenen törenle hizmete açılan petshopun açılış kurdelesini ise Alper Akay; CHP Milletvekili Muharrem Erkek, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan ve Ali Türker’le birlikte kesti.

Açılışın ardından Başkan Gökhan, Akay’ı bu girişiminden dolayı tebrik ederken “merkezi bir yerde böyle bir işletmenin açılması oldukça güzel. Umuyorum ki pek çok hayvansever buraya gelip uygun fiyatlarla satılan ürünleri temin edecektir. Ben, kendilerini bu girişimlerinden dolayı kutluyorum” sözlerini kullandı.

Esra Çanlı