Gelibolu için birlik sözü

Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geçtiğimiz gün Gelibolu Belediye Başkan Adayları ortak bir programda bir araya geldiler. CHP, Ak Parti ve MHP’li Belediye Başkan Adayları Gelibolu için birlik sözü verdiler.

Geçtiğimiz günlerde Çanakkale’de canlı yayında projelerini anlatan CHP Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider, kentte tam not almışlardır. İki adayın birlikte canlı yayına konuk olması Çanakkale’nin demokrasi karnesine bir artı koymuştu.

Çanakkale Merkez’de yaşanan hadise Gelibolu’da da cereyan etti. Gelibolu’da CHP Belediye Başkan Adayı Mustafa Özacar, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Çetin ve MHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Eligül kameraların karşısına geçtiler. Çanakkale’nin yakından tanıdığı gazeteci Kadir Kenar, programın moderetörü olurken, programda Başkan Adayları projelerinden söz ettiler.

Adaylar projelerini tek tek sıraladıktan sonra hep beraber kürsüde poz verdiler. Poz sırasında adayların elleri birleşti ve Gelibolu için birlik sözü verildi.

Tunahan Ünsal

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com