Uzman kadrosu güçleniyor

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi bünyesine katılan Hematoloji ve Psikiyatri uzmanları hasta kabulüne başladı.

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’nin haberine göre Hastane bünyesinde Hematoloji ve Psikiyatri uzmanları hasta kabulüne başladı.

2002-2008 yıllarında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan ve 2009-2014 yılları arasında Ege Üniversitesi’nde Dâhiliye ihtisasını tamamlayan Hematoloji Uzmanı Dr Alev Garip Acar, Hematoloji Bilim dalı üzerine 2015-2018 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinde yan dal eğitimini tamamladı Uz. Dr. Alev Garip Acar hasta kabulüne başladı.

Hastanemize yeni atanan bir diğer uzman ise psikiyatri uzmanı Dr. Sevil Akbaba.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2002’de mezun olan Dr. Akbaba, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümü’nde lisansını tamamlayıp, uzman doktor olarak 2013-2015 yılları arasında Cizre Devlet Hastanesinde görev yaptı. Son 3 yıldır Ezine Devlet Hastanesinde çalışmakta olan Akbaba, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’nde Psikiyatri Uzmanı olarak atarak göreve başladı.

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ufuk Tali “Bizler en iyisi olmak için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Halkımız sağlık alanında en iyi hizmeti almaktadır ve alacaktır. Uzman kadromuzu her geçen gün güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com