Uyuşturucu operasyonu

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Şube ekipleri tarafından yapılan operasyonlar neticesinde 30,54 gram Bonzai, 21 gram esrar ve 7.75 gr. Metamfetamin ele geçirildi.

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü’nün haberine göre Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Uyuşturucu Madde Satışı Yapan ve Kullanan Şahıslara yönelik sürdürülen çalışmalar neticesinde mahkemeye sevk edilen 2 şüpheliden 1’i Adli Kontrol şartıyla serbest bırakılırken, diğer şüpheli ise tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

Emniyet’ten konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak suçu kapsamında 11 şüpheli yakalanarak işlem yapılmış, yapılan bu yakalamalar neticesinde şüphelilerden 30,54 gram Sentetik Kannabinoid (Bonzai) maddesi, 21 Gr. Esrar maddesi, 7,75 Gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir. Yine yapılan bu çalışmalarda ele geçen diğer maddeler ise 1 Adet Tabanca, 23 adet 9 mm çapında ve 50 adet 7,65 mm çapında Mermi ele geçirilmiştir. Tüm maddelere el konulmuştur.”WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com