Gökhan, İspanyol Heyeti Makamında Ağırladı

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, ‘Geleceğin Akıllı Şehirleri İçin Ortaklık Projesi Açılış ve Strateji Geliştirme Toplantısı’ için kente gelen İspanya Tarragona Belediye Başkan Yardımcısı Begoa Flora ve Tarragona Akıllı Kent Platformu Genel Müdürü Gustavo Cuadrado’yu makamında ağırladı. Ortak projelerin hazırlanıp işbirliklerinin konuşulduğu görüşme sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Gökhan, “Oldukça olumlu bir ziyaret oldu, kendilerini ağırlamaktan memnuniyet duydum” şeklinde konuştu.

İspanya Tarragona Belediye Başkan Yardımcısı Begoa Flora ve Tarragona Akıllı Kent Platformu Genel Müdürü Gustavo Cuadrado, Tarragona Akıllı Şehir Platformu ve Türkiye Bilişim Vakfı’nın ortaklaşa yürüttüğü “Geleceğin Akıllı Şehirleri için Ortaklık Projesi” kapsamında Çanakkale’ye geldi.

Heyet, bugün düzenlenecek olan “Açılış ve Strateji Geliştirme Toplantısı” öncesinde ise Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı ziyaret etti. İki kente dair ortak projeler hazırlanmasının ve gelecek hedeflerinin konuşulduğu ziyaretin ardından karşılıklı hediye takdimleri yapıldı.

Başkan Gökhan, heyeti uğurladıktan sonra ise “Oldukça yararlı bir görüşme oldu. Kendilerini ağırlamaktan memnuniyet duydum” şeklinde konuştu.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com