Çan’da Alışveriş Günleri Esnafa Nefes Aldırdı

Çan’da, 8, 9 ve 10 Mart aralığında düzenlenen indirimli alışveriş günleri sona erdi. Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ise büyük bir katılımın yaşandığı etkinlikle ilgili ‘esnafımıza nefes, halkımıza moral oldu’ yorumunu yaptı.

8-9-10 Mart tarihleri arasında Çan’da düzenlenen ve esnafın ürünlerini indirimli fiyatlarla satışa çıkardığı ‘alışveriş günleri’ etkinliği sona erdi. Üç gün boyunca festival havasının yaşandığı Çan’da, hem esnaf nefes almış oldu hem de vatandaş bütçesine daha uygun ürünler satın almış oldu.

“Esnafa nefes, vatandaşa moral oldu”

Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu da, söz konusu etkinlikten duyduğu memnuniyeti “Çan Esnafı İndirimli Alışveriş Günlerimizi büyük bir katılımla tamamladık. Esnafımıza nefes, halkımıza moral olan bu güzel organizasyonda emeği geçen Esnaf Odası Başkanımız ile tüm STK’larımıza, bu organizasyona büyük destek veren Esnaflarımıza, belediye personelime ve önemlisi siz kıymetli Çanlı Hemşerilerime teşekkür ederim. Hep birlikte sizlerin de desteği ile bu güzel organizasyonu da gelenekselleştirerek periyodik olarak yapacağız” sözleriyle belirtti.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com