Gider, MHP’li kadınlarla buluştu

Çanakkale MHP İl Kadın Kolları, Balıkçı 286’da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla etkinlik düzenledi. Cumhur İttifakı Ak Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider’in de katıldığı etkinlikte yapılan çay ve kek ikramının ardından daha önce hayatında hiç sinemaya gitmemiş 100 kadın, sinemaya götürüldü.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla MHP Çanakkale İl Kadın Kolları, Balıkçı 286’da etkinlik düzenledi.

Kadınların katıldığı ve çay ve kek ikramının yapıldığı etkinlikte konuşan Ayhan Gider, “Kadın demek özgürlük, mutluluk ve eşitlik demek. Bu kelimeler kadın kelimesiyle birlikte güzel ve Çanakkale’de kadın zaten özgür. Ben belediye başkanı olunca kadınlar özgür olacak desem gülerler adama değil mi? Böyle söylemlere gerek yok. İnsan zaten özgürdür, kadın da öyle… Kadın zaten özgürdür. Hele kadınlar Çanakkale’de hiç esir olmadı. Ne dün esir kadın ne de bugün…” şeklinde konuştu.

Ayhan Gider, kadınlarla gerçekleştirdiği sohbette de seçildiği takdirde şehirde hayata geçirmek istediği projeleri anlattı. İkramların yapıldığı etkinliğin ardından son olarak ise daha önce hayatında hiç sinemaya gitmemiş 100 kadın, bu özel günde ilk defa sinemaya götürüldü.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com