ÇTSO’da Teşvikler Hakkında Danışma Masası kuruldu

Çanakkale İŞKUR ile SGK İl Müdürlüğü’nün ortak projesi kapsamında Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda Teşvikler Hakkında Danışma Masası kuruldu.

Çanakkale İŞKUR’un haberine göre Kurum ile SGK İl Müdürlükleri, Ticaret ve Sanayi Odası’nda 2019 yılında uygulanacak ve devam eden istihdam teşvikleri hakkında işverenleri bilgilendirmek amacıyla danışma masası kurdu.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret eden İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan ve SGK İl Müdürü Hilmi Ercan; Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti. İl Müdürü Ali Çalışkan konu hakkında yaptığı açıklamasında;” İstihdam Seferberliği 2019 çalışmalarına Ticaret ve Sanayi Odası’nda SGK İl Müdürlüğü ile birlikte kurduğumuz İŞKUR İstihdam Teşvikleri ve SGK Teşvik Uygulamaları Danışma Masası ile hız veriyoruz. Her Çarşamba saat 13.45 -17.30 saatleri arasında görevli İŞKUR ve SGK personellerimizle Oda üyelerimiz görüşerek İstihdam Teşvikleri ve Uygulamaları hakkında bilgi alabileceklerdir. ” Dedi.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com