Fenerbahçeliler Derneğinde değişim.

Çanakkale Fenerbahçeliler Derneği’nin yeni başkanı Dr. Güven Serçe oldu.

Çanakkale Fenerbahçeliler Derneği’nde yeni dönem düzenlenen yemek ile kutlandı. Derneğin yeni başkanı olan Dr. Güven Serçe, derneğin bir önceki başkanı Erman Büyükgaga’ya bugüne kadar olan çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, plaket takdiminde bulundu. “Erman Bey’e Çanakkale Fenerbahçeliler Derneği’ni bu zamana kadar en iyi şekilde temsil ettiği için kendim ve ekibin adına teşekkür ediyorum. Şimdi bayrağı biz devraldık. Biz de derneğimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bu sene Fenerbahçe pek de bizlerin görmek istediği performansı sergilemiyor ancak her zaman takımımızın ve Başkan Ali Koç’un yanındayız.” dedi.

Çanakkale Fenerbahçeliler Derneği’nin yeni yönetiminde Dr. Güven Serçe’nin yanı sıra Başkan Yardımcısı Halil Ertuğrul, Yönetim Kurulu Üyeleri Çanakkale Barosu Başkanı Av. Bülent Şarlan, Bora Ersöz, Ali Bayraktar, Ercümen Furuncu, Ayhan Dündar, Sinan Arabacıoğlu, Orkun Yalman, Celal Aktur ve Kutsi Arpacı da görev alıyor.

Çanakkale Fenerbahçeliler Derneğinin yeni başkanı Dr. Güven Serçe, yeni ekibi Başkan yardımcısı Halil Ertuğrul, yönetim kurulu Bora Ersöz, Ali Bayraktar, Ercument Furuncu, Ayhan Dündar, Sinan Arabacıoğlu, Orkun Yalman, Celal Aktur, Kutsi Arpacı ve Baro başkanı Av. Bülent Şarlan ile birlikte Aynalı Meyhanede bir araya gelerek daha önceki Çanakkale Fenerbahçeliler Dernek başkanı Erman Büyükgaga’ya bu zamana kadar ki çalışmalarından dolayı teşekkür ederek plaket verdi. Yeni başkan Güven Serçe “Erman Beye Çanakkale Fenerbahçeliler Derneğini bu zamana kadar en iyi şekilde temsil ettiği için kendisine ben ve ekibim adına teşekkür ediyorum. Şimdi bayrağı ben değil biz aldık. Çanakkale Fenerbahçeliler Derneğini en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bu sene Fenerbahçe pek iyi gitmiyor. Buna rağmen biz ekibimizle birlikte her zaman Ali Koç’un yanındayız. Biz Fenerbahçeliyiz, Fenerbahçeli olunmaz, Fenerbahçeli doğulur, bizler Çanakkale Fenerbahçeliler Derneği olarak sonuna kadar takımımızın arkasındayız” dedi.

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com